فرصتی ویژه ، درج آگهی رایگان در بخش نیازمندیهای کشوری قاره - سکوی پرتاب شما

شنبه، 29 خرداد ماه، 1400

تبلیغات ویژه

 

 

منوی اخبار و سرگرمی
بهترین سرگرمی های وب
آمار بازدید
تبلیغات

 

 

 

 

 

************************

لینک های پیشنهادی قاره :

                                    

فروش شارژ موبایل                               

خرید و فروش خط رند                           

* قیمت ارز ، طلا ، سکه                           

*  تورهای مسافرتی                                  

                             

************************

 

 

 

دانستن نکات خانه تکانی عید

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

شما می‌توانيد برای آن كه كارهای منزل را آسانتر انجام دهيد يک برنامه ريزی صحیح داشته باشيدشما می‌توانيد برای آن‌كه كارهای منزل را آسان‌تر انجام دهيد به سادگی يك برنامه‌ريزی داشته باشيد. اصلا لازم نيست كه شما از اول صبح تا بعدازظهر كارهای منزل را انجام دهيد.

 


برای اینکه خانه تکانی تان اصولی باشد و به بهترین شکل ممکن انجام شود، حتما از نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره شده است استفاده کنید.

١. برنامه ريزی كنيد
شما می‌توانيد برای آن كه كارهای منزل را آسان‌تر انجام دهيد به سادگی يك برنامه ريزی داشته باشيد. اصلا لازم نيست كه شما از اول صبح تا بعدازظهر كارهای منزل را انجام دهيد؛ بلكه می‌توانيد با تقسيم‌كردن كارها به روزهای مختلف هفته، كمتر به خود فشار بياوريد و انرژی كمی در يك روز مصرف كنيد تا بتوانيد به كارهای ديگر مثل مطالعه، رسيدگی به كارهای بيرون از منزل  يا حتی كاركردن خارج از منزل بپردازيد.

اگر قرار است مثلا در طبقه پايين منزل به شستن لباس‌ها بپردازيد يا باغچه منزل را مرتب كنيد، سعی كنيد كارهايی را كه مربوط به طبقه پايين يا حياط است، همزمان انجام دهيد تا لازم نباشد دایم از پله‌ها بالا و پايين برويد. شما بايد كارهای منزل را اولويت‌بندی كنيد و كارهايی را كه لازم است حتما انجام دهيد، امروز انجام دهيد؛ انجام كارهايی كه چندان ضروری نيستند را به روزهای بعد موكول كنيد.

٢. كارهای بزرگ را به كارهای كوچكتر تقسيم كنيد
اگر قرار است تمام منزل را خانه‌تكاني كنيد، تمام اين كارها را به كارهاي كوچكتر تقسيم كنيد و هر روز بخشي از كارها را انجام‌دهيد. بسياري از بانوان عادت دارند، تمام لباس‌هاي كثيف را جمع كرده و آنها را با پرده‌ها و ملافه‌ها در يك روز بشويند... حال برخي از خانم‌ها از ماشين‌لباسشويي استفاده مي‌كنند و بعضي حسابي به خودشان سخت مي‌گيرند و آستين‌هايشان را بالامي‌زنند با دست لباس‌ها را مي‌شويند.

تازه پس از آن، لباس‌هاي خيس را كه سنگين‌تر هم شده‌اند از حمام يا آشپزخانه تا حياط يا ايوان حمل مي‌كنند كه روي بند خشك شوند. انجام اين فعاليت‌هاي سنگين و زياد، شما را حسابي خسته مي‌كند و تمام انرژي‌تان را مي‌گيرد، بنابراين بهتر است هر روز يك بخش از لباس‌ها، پرده‌ها يا ملافه‌ها را بشوييد و خشك كنيد، يا به جاي ساعت‌ها بالا و پايين گذاشتن وسايل انباري براي مرتب كردن آن، هر روز بخشي از آن را مرتب كنيد تا كار شما ظرف چند روز تمام شود.
 

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

کارهای بزرگ را به کارهای کوچکتر تقسیم کنید تا کمتر خسته شوید


٣. كارهای سنگين و سبک را يكی درميان انجام دهيد
بعضي از كارهاي خانه انرژي كمي از شما مي‌گيرند ولي بعضي ديگر شما را كاملا خسته مي‌كنند. بهترين روش آن است كه يك كار سبك مثل آب دادن به گلدان‌ها را انجام دهيد و به دنبال آن يك كار سنگين‌تر مثل جاروبرقي كشيدن اتاق‌ها را انجام دهيد، سپس يك فعاليت سبك را انجام دهيد... با اين روش به عضلات و مفاصل خود استراحت مي‌دهيد و مي‌توانيد ساعات طولاني‌تري به فعاليت بپردازيد.

به علاوه اگر قرار است يك كار منزل (كه لازم است هنگام انجام آن بايستيد) مثل ظرف شستن  يا جاروبرقی كشيدن را انجام دهيد، به عنوان فعاليت بعدي، كاري را انجام دهيد كه بتوانيد نشسته به آن مشغول شويد؛ مانند سالاد تهيه‌كردن و دوخت‌ودوز. به اين ترتيب شما به‌صورت متناوب به يك گروه از عضلات و مفاصل تان استراحت مي‌دهيد.

٤. استراحت دوست داشتنی
در بين انجام كارهاي منزل به خودتان استراحت بدهيد. اين استراحت مي‌تواند به حفظ انرژي شما كمك شاياني كند. آرام روي تخت دراز بكشيد و به بدن خود آرامش بدهيد. لازم نيست به خواب برويد؛ فقط به صداي بدنتان گوش دهيد... حتي مي‌توانيد نفس‌هايتان را بشماريد. براي استراحت كردن، لازم نيست حتي خسته شويد و از پا دربياييد.

٥. از ديگران كمك بگيريد
اين كه شما مادر خانواده هستيد، اصلا به اين معني نيست كه خودتان بايد تمام كارهاي منزل را برعهده بگيريد.

نگران نباشيد، با اندكي كاركردن، بچه‌ها از درس‌خواندن عقب نمی افتند! كارهاي منزل را بين افراد خانواده تقسيم كنيد و مسئوليت مرتب‌كردن و جاروبرقي‌كشيدن اتاق كودكان را به خودشان بسپاريد. می توانيد از افراد خانواده بخواهيد خودشان لباس هايشان را بشويند.

فراموش نكنيد حتي كودكان هم مي‌توانند در انجام كارهاي منزل به شما كمك شاياني كنند. اگر وضعيت اقتصادي خانواده اجازه‌مي‌دهد، مي‌توانيد براي انجام كارهاي سنگين، مثل شست‌وشوي شيشه ها يا شستن فرش ها و خانه تكانی يک كارگر استخدام كنيد.
 

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

برای انجام کارهای خانه تکانی از تمام اعضای خانواده کمک بگیرید


٦. در آشپزخانه
همه بانوان عاشق آشپزخانه‌اي بزرگ و جادار هستند كه ظرفشويي آن در مقابل پنجره باشد ولي در كنار اين دكوراسيون ظاهري، شما مي‌توانيد با انجام تغييراتي در آشپزخانه، كارهاي روزانه خود را آسان‌تر انجام دهيد.

خريدن ابزارهاي الكتريكي مدرن (وسايل آشپزخانه مدرن) مي‌تواند در آسان‌تركردن كار شما كمك بسیاری کند، مثلا شما مي‌توانيد با خريد يك خردكن‌برقي از خردكردن موادغذايي با دست بي‌نياز شويد يا با استفاده از يك مخلوط‌كن از هم‌زدن و مخلوط‌كردن موادغذايي خاطر جمع ‌شويد.

از قيچي براي پاره‌كردن درب كارتن‌هاي موادغذايي استفاده كنيد، به جاي اين كه با دست با آنها كلنجار برويد؛ مي‌توانيد يك سبد بزرگ كه بر شانه مي‌اندازيد؛ تهيه كنيد و موادغذايي را پس از خريدكردن در فاصله فروشگاه تا منزل درون آن قرار دهيد، به جاي اين كه چندين كيسه پلاستيك را دور انگشتانتان بيندازيد. استفاده از چرخ خريد هم گزينه مناسبي است.

فراموش نكنيد هنگام خريد ظروف آشپزخانه؛ ديگ‌ها، قابلمه‌ها، بشقاب‌ها و كاسه‌هاي سبك‌تر را انتخاب كنيد. وسايلي را كه بيشتر با آنها سروكار داريد، در طبقاتي از بوفه و كمد يا كابينت بگذاريد كه بتوانيد به آساني و بدون كشيدن بدنتان به آنها دسترسي پيدا كنيد، ارتفاع بين شانه و ران شما مناسب است.

اگر وسايل در طبقاتي قرار گرفته‌اند كه دسترسي به آنها دشواراست از كسي بخواهيد تا به شما كمك كند يا از يك نردبان يا صندلي ايمن بالا برويد و وسيله موردنظرتان را برداريد. وارد‌كردن كشش‌هاي نامناسب بر عضلات و مفاصل هنگام انجام كارهاي خانه، مي‌تواند شما را دچار گرفتگي و درد عضلات  يا آرتريت كند.

٧. از خدمات شركت‌های خدماتی استفاده كنيد
اين روزها، بيشتر خانم‌هاي شاغل وقت ندارند كه روزهاي زيادي را به خانه‌تكاني اختصاص دهند، بنابراين اگر شما در اين گروه از بانوان قرار داريد، بد نيست از خدمات شركت‌هاي خدماتي استفاده كنيد. شما مي‌توانيد شستن فرش‌ها، موكت‌ها و حتي پرده را به آنها واگذار كنيد.

اگر در يك آپارتمان اقامت داريد، مي‌توانيد با توافق ساير همسايگان، شست‌وشوي راه پله‌ها، حياط و پاركينگ را به اين شركت‌ها واگذار كنيد. به اين ترتيب در وقت و هزينه خود صرفه‌جويي و از سوي ديگر فشار كمتري را به خود وارد كرده‌ايد.
 

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

در خانه تکانی می توانید از خدمات شرکت خدماتی بهره ببرید


٨. انعطاف‌پذير باشيد
ممكن است شما برنامه‌ريزي كرده باشيد كه تمام وسايل منزل را نظافت كنيد، تمام شيشه‌ها را پاك كنيد، اوضاع باغچه را سروسامان دهيد، حياط و ايوان را حسابي بشوييد و انباري را مرتب كنيد.

ممكن است برنامه‌ريزي دقيقي هم كرده باشيد ولي در نهايت نتوانيد در پايان يك روز يا در آخرين روزهاي‌ سال كهنه تمام كارهاي موردنظرتان را انجام دهيد و همين موجب نگراني و استرس شما شود، ولي كافي است انعطاف‌پذير باشيد؛ مطمئن باشيد، رسيدن به تمام اهداف‌تان امكان‌پذير نيست، بنابراين رسيدگي به‌ درصد قابل قبولي از كارهايتان را به حساب موفقيت بگذاريد و شاد باشيد! قرار نيست كه با يك خانه تكاني خودتان را از پا درآوريد.

٩. كمتر آشپزی كنيد
بد نيست در روزهاي خانه‌تكاني، كمي هم حكومت نظامي در منزل برقرار كنيد! بدون شك براي شما دشوار است هنگام انجام كارهاي سنگين خانه‌تكاني، سه وعده غذاي گرم نيز براي اعضاي خانواده بپزيد.

بنابراين در يك جلسه خانوادگي اعلام كنيد كه به‌عنوان مثال در اين روزها كه شما مشغول خانه‌تكاني هستيد، فقط ناهار را مي‌پزيد و براي شام يك غذاي حاضري تهيه‌مي‌كنيد. در اين صورت شما از فشار كاري وارد بر خودتان مي‌كاهيد و مي‌توانيد به انجام امور نظافت منزل بپردازيد.

١٠. موسيقی مورد علاقه خودتان را گوش دهيد
كاركردن و خانه‌تكاني در فضاي ساكت منزل، شايد خسته‌كننده و طاقت‌فرسا باشد؛ بنابراين هنگام خانه‌تكاني، موسيقي موردعلاقه خودتان را گوش دهيد يا صداي راديو را باز كنيد. شما ذهن‌تان به موسيقي يا اخبار راديو مشغول مي‌شود و كمتر متوجه گذشت زمان خواهيد شد.

١١. شستشوی حمام
بهتر است، وقت جداگانه‌اي براي شست‌وشوي حمام و استفاده از وايتكس و مايعات جرم‌گير روي اشياي چيني حمام، اختصاص ندهيد براي اين‌كه در وقت خود صرفه‌جويي كنيد، شست‌وشوي حمام را به وقتي كه خودتان قرار است به حمام برويد، موكول كنيد.

١٢. يک بار به خريد برويد
شما براي خانه‌تكاني به مواد و وسايل متفاوتي نياز داريد؛ پودرلباسشويي، مايع جرم‌گير، جارو، دستمال گردگيري، كيسه جاروبرقي، مايع شيشه‌شوي، برس و... بنابراين ممكن است براي خريد هر يك از آنها، هر بار از منزل خارج شويد و وقت و انرژي خود را هدر دهيد.

بهترين راهكار اين است كه يك ليست تهيه‌كنيد و تمام مواد و وسايل مورد نياز براي خانه‌تكاني را در آن يادداشت كنيد. وقتي از كامل‌بودن فهرست خودتان مطمئن‌شديد، از يكي از اعضاي خانواده بخواهيد كه اقلام آن فهرست را يكجا برايتان خريداري كند، يا خودتان يك روز را به خريد اختصاص‌دهيد و اقلام مورد نيازتان را يك دفعه تهيه كنيد.

١٣. خوش‌ اخلاق باشيد
غر نزنيد! درست است كه خانه‌تكاني دشوار و خسته‌كننده است، ولي قرار نيست زندگي را به كام اعضاي خانواده تلخ كنيد. اگر دوست نداريد، مي‌توانيد خانه‌تكاني را انجام ندهيد ولي اگر اين كار را انجام مي‌دهيد، آن را با صبر و حوصله و متناسب با توانايي‌هايتان انجام دهيد تا بيش از اندازه خسته نشويد. ساير اعضاي خانواده به روي خوش شما در روزهاي پاياني ‌سال و در آستانه ‌سال نو، بيشتر نياز دارند تا پاكيزگي منزل.
 

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

در هنگام خانه تکانی غر نزنيد و خوش اخلاق باشید تا پایان سال را به کام خود و دیگران تلخ نکنید


١٤. تاكسی سرويس نشويد
روزهاي پاياني سال، روزهايي است كه ترافيك خيابان‌ها بسيار سنگين است و هر رفت‌وآمد در شهر، ساعاتي طولاني وقت شما را مي‌گيرد. شما به عنوان مادر خانواده، قرار نيست نقش تاكسی سرويس را بازی كنيد!

حداقل در اين روزها از يكي ديگر از اعضاي خانواده بخواهيد مسئوليت رفت و آمد بچه‌ها را از خانه به مدرسه و برعكس برعهده بگيرد، يا حداقل در اين روزها از سرويس مدرسه استفاده كنيد. شما حتي مي‌توانيد از كودکتان بخواهيد، خودش به تنهايي اين مسير را طي كند.

 

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایرانخانه تکانی عید , درباره خانه تکانی عید , درمورد خانه تکانی عید , خانه تکانی عید چیست , مکات خانه تکانی عید ,

ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 23 اسفند ماه، 1394 توسط sbs  پرینت
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

تولید انواع PPرنگی ومشکی جهت تولید قطعات خودرو , پایا دما ارائه دهنده اطلاعات فنی و تخصصی مفید درباره ی سیستم های گرمایشی و مطبوع , کباب پزباربیکیو مدل G , بهترین کابل شبکه , فروش کابل شبکه اورجینال انواع برند خارجی , فروش کابل شبکه , ماشین کنترلی هلیکوپتر , عمل بینی پیکر تراشی پروتز سینه لیفت سینه , طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی , ایزوفتالیک اسید PIA , پرلیت در تولید سموم و آفت کش ها Perlite , برخی از خواص فیزیکی تالک Talc , فروش سبزی تازه آماده و سبزی خشک , دستمال الکلی و ماسک سه لایه پزشکی , فر پیتزا تنور پیتزا , برگزاری دوره های آیلتس دوره های آلمانی پکیج های مکالمه فشرده انگلیسی , فروش عمده زعفران پخش کلی و جزئی انواع زعفران , دستگاه کره گیر و دوغ ساز , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , دستگاه آب گوجه گیری صنعتی , دستگاه آبگیری گوجه فرنگی , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , مصارف گوناگون تالک Talc , فروش پودر بنتونیت مناسب سیستم ارتینگ , تولید و فروش انواع روغن های گیاهی روبیکا , دمنوش سیب و به اردکان , فروش رگلاتور مونو اکسید کربن , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , فروش کنجد بوداده مخصوص ارده گیری , تولید و فروش کره بادام زمینی ایرانی , فروش رگلاتور گاز مانومترگاز , شارژ کاتریج سهروردی شمالی , شارژ کاتریج اختیاریه , رگلاتور گاز کلر فروش رگلاتور گاز کلر , فروش مانومتر نیتروژن فروش رگلاتور نیتروژن , دستگاه آسیاب فیلتری ادویه جات , خودروبر جرثقیل یدک کش تهرانپارس شرق تهران , فروشنده رگلاتور فروشنده مانومتر فروشنده فلومتر , روانشناس بالینی مشاوره خانواده , فروش گازترکیبی گاز کالیبراسیون گاز میکس ساخت گاز , فلومتر گاز فلومتر صنعتی فلومتربرنجی , آسیاب و پودر کن ادویه جات کیلویی , فروش رگلاتور اکسیژن مانومتر اکسیژن , رگلاتور اکسیژن فروش رگلاتور گاز اکسیژن , رگلاتور هیدروژن فروش مانومتر هیدروژن , فروش رگلاتور گاز با گارانتی و خدمات پس از فروش , نمایندگی شامپوی رفع سفیدی موی سر دیسکریت discreet , خدمات طراحی سایت در یاس وب , دستگاه علوفه خردکن شایان کالا , فروش رگلاتور درا استار فروش مانومتر , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه و لیپوماتیک , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه ولیپوماتیک , فروش رگلاتور گاز , رگلاتور هرکولس مانومتر برنجی آلمانی همراه گیج , پکیج تصفیه آب رزین آنیونی کاتیونی تصفیه فاضلاب بهداشتی , Change over چنچ اور , در و پنجره دو جداره , تعمیر مانومتر و رگلاتور , فروش مانومتر رگلاتور گاز رگولاتور هریس برنجی , وکیل طلاق و ملکی در کرج و تهران , تعمیر رگلاتور تعمیر مانومتر تست , دستگاه خانگی کره گیر پسته و فندق , فروش تیغه فولادی ضد سرقت ضد حریق درب کرکره ای , تولید و فروش درب و کرکره برقی با قیمت مناسب , فروش کرکره برقی درب کرکره ای طرح چوب , ثامن دُر تولید کننده و اجرای انواع درب اتوماتیک , طراحی و تولید درب اتوماتیک شیشه ای , رگلاتور استیلن مانومتراستیلن فروش رگلاتور استیلن قیمت مانومتر , باربری در کرج باربری در عظیمیه اتوبار کرج , فروش رگلاتور دو مرحله ای و مانومتر دو مرحله ای , فروش انواع مانکن , مجموعه صنایع غذایی پدیدار برژان , وکیل ارزان قیمت در کرج وکیل پایه یک دادگستری , فروشگاه مرکزی گاوصندوق , جعبه پلاستیکی ابزار , تولید سبد پلاستیکی انواع مختلف , تولید بشکه پلاستیکی صنعتی و بهداشتی , فروش پالت پلاستیکی , راهبند آکاردئونی ترافیکی , فروش فول فت سویا , ثبت آگهی خرید و فروش اسب , کابینت آشپزخانه , شرکت فرایند انرژی , فروش لیمو خشک , فروش سیاه دانه , فروش فلفل سیاه , فروش زنجبیل , فروش دارچین , فروش زردچوبه , فروش انواع کنجد , لواؤم ایمنی کار , فروش ویژه و واردات گسترده اسید فرمیک , فروش ویژه اسید استیک , دستگاه شیر دوشی سیارمخصوص دامداریها و گاوداریها , دستگاه خانگی شالی کوب و سفید کننده برنج , دستگاه آسیاب چند کاره مخصوص دامداریها , اقامت و مهاجرت به کانادا , پاسپورت و شهروندی کانادا , فروش گرافیت بصورت پودر و گرانول , فروش فنل , فروش کربنات باریم , فروش گلیسیرین , ترامپولین دو نفره با قیمت مناسب , فروش انواع پسیو شبکه به صورت تخصصی , فروش انواع تلفن های ویپ سیسکو CISCO , فروش انواع روتر های سیسکوcisco , فروش انواع سوئیچ های سیسکو cisco , بشکه لیتری , سبدپلاستیکی , فروش زینک اکسید , تولید کننده انواع بنتونیت , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ریخته گری آلومینیوم عیوضی , فروش گندم جو ذرت وسویا , فروش ویژه فول فت سویا , فروش ویژه و واردات گسترده دی اتیلن گلایکول DEG , تولید و فروش ویژه کود مرغی پلیت شده , فروش کود کامل بیولوژیک ارگانیک باغی و زراعی , تولید و فروش کود پلت مرغی قیمت خط تولید کود پلت مرغی , کائولن , فروش ویژه و واردات گسترده مونو اتیلن گلایکول MEG , فروش ویژه و واردات گسترده ایزو فتالیک سید IPA , سییلیکون کارباید , ساخت و فروش تابلوهای ترافیکی و جاده ای , اخطار دهنده بالابودن ترمز دستی وباز بودن کمربند ایمنی , تدریس خصوصی شیمی , گروه تولید و چاپ نایلون یاس , تولید کننده پلاستیک حبابدار و ضربه گیر حبابدار , تولید کننده شیرینگ حرارتی PVC , تولید و فروش نایلکس رکابی دسته دار سفید , تولید کننده لیبل کرکره و پنجره یو پی وی سی , تولیدکیسه پلاستیکی چاپی , کیسه نایلون حبابدار تولید کننده کیسه حبابدار , تایمر برف پاک کن اتوبوس کامیون وانت , هندزفری سامسونگ , قیمت زایلین مخلوط , فروش فوری فنول , قیمت استون , فروش متانول , تیتان , فروش تیتان k , تصفیه آب صنعتی , خرید خانه در ترکیه , قفل پارکینگ , تولید کننده کیسه فریزر رولی , تولید کننده کیسه فریزر , میکسر همزن آزمایشگاهی پر قدرت , جدا کننده پارکینگ , تقسیم کننده پارکینگ , آینه محدب ترافیکی پلی کربنات , آینه محدب پلی کربنات , تست , گوهرسازه تولیدکننده انواع قالب بتن وکانکس , محافظ ستون پارکینگ , ضربه گیر ستون پارکینگ , خرید آینه جاده ای , آینه پارکینگ , آینه جاده , فروش وسایل خانه بازی , فروش دستگاه تولید نایلون با کیفیت , سازنده دستگاه تولید نایلوننایلکسدوخت تمام اتوماتیک , مشاوره و خرید و فروش تولید نایلکس نایلون زباله , فروش دستگاه تولید نایلون نایلکس سلفون کیسه زباله , خرید چراغ راهنمایی رانندگی , فروش انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی , فروش چراغ راهنمایی و رانندگی , سرعت گیر پلاستیکی ماشین , فروش راهبند آکاردئونی چرخ دار و بدون چرخ , خرید بشکه ترافیکی ایمنی , سرعت گیر ماشین , سرعت گیر پارکینگ , فروش سبد لبنیات و بسته بندی پری پک , سبد تایی شیر سبد پرین پک سبد شیر نایلونی , سبد خرما سبد خرمایی , خرید کارواش نانو بخار حرفه ای فیدار کلین , فروش بسته های معیشتی ویژه ماه محرم , تولید سنگ های ساختمانی ایلیا , تولید بلوک سبک ایلیا , تابلو برق بانک خازن , فروش پارکت کرنو پل , پخش و فروش پارکت ارتا فلور , فروش کربن فعال , خدمات در منزل , فروش پلی الکترولیت کاتیونی و آنیونی , فروش پلی آلومینیوم کلراید صنعتی , فروش مس سولفات , جت پرینتر پارسا , کابینت های گلس و ام دی اف و تخت تاشو کم جا در کرج , بانک باطری , مبلمان مدرن راحتی گروه تولیدی مبلمان قرن , فروش سبد اسباب کشی , قیمت و خرید مخروط حلقه دار ترافیکی , قیمت و خرید کله قندی ترافیکی , جدا کننده خیابانی ترافیکی , بشکه ایمنی ترافیکی , خرید بشکه ترافیکی , خرید وفروش کربنات باریم , خرید فروش اسید فسفریک , خرید وفروش تیتان با بهترین کیفیت , فروش مواد شیمیایی تری سدیم فسفات , مبل راحتی مدل فیلون , فروش سبد پلاستیکی و وان پلاستیکی , سبد پلاستیکی دور بسته صنعتی , فروش قیچی باغبانی الکتریکی پایه بلند , آموزش معرق چوب ساخت زیورآلات حضوری و مجازی , آینه جاده ای , خرید آینه محدب برای پارکینگ , آینه محدب ترافیکی پلی کربنات , خرید آینه محدب استیل , فروشنده آینه محدب پارکینگ با بهترین قیمت و کیفیت , تابلوهای ترافیکی شهری , بازالت دانه بندی , فروش جوهر میل سابلیمیشن INKTEC , فروش جوهر لیتری اپسون INKTEC , فروش کاغذ رول سابلیمیشن ZIGMA , فروش جوهر لیتری سابلیمیشن inktec smart , کیف دیجیتال فروشگاه نرم افزارهای اورجینال , تجهیزات پارکینگ , تابلو جاده ای , خرید چراغ راهنمایی رانندگی , فروشگاه تجهیزات ایمنی ترافیکی پارکینگی بازار ترافیکی , تجهیزات ایمنی , آینه محدب ترافیکی , تجهیزات ترافیکی , فروش عمده و تکی فیوز مینیاتوری تک فاز و دو فاز و سه , سطل پلاستیکی کیلویی , سطل پلاستیکی کیلویی , سطل پلاستیکی کیلویی , طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی , طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی تابلو برق بانک خازن تابلو برق بانک خازن , فروش عمده ماسک n و جراحی , فروش گان ایزوله بیمارستانی , شیلد محافظ صورت پزشکی , باربری در شهریار باربری در فردیس کرج , حمل و جابه جایی و تخلیه بار با جرثقیل تن , جرثقیل تن حمل کانکس و , حمل جابجایی تخلیه و بارگیری با جرثقیل تن , اتصال داربست , تولید و فروش بست چهار پیچ در برندهای مختلف , بست آهنگیر داربست , تولید کننده بست دو پیچ , کفی داربست , تولید کننده بست چهار پیچ گردان , تولید کننده مغزی داربست , چهار پیچ ایران بست تولید و توزیع بست داربست , آهنگیر چهار پیچ داربست گردان , تولید و فروش بست های داربست , تولید کننده بست قائم بست ۹۰ درجه , باکس کف خواب , یوچنل نگهدارنده سینی کابل زمینی و هوایی , لوله فلکسیبل برق , بشکه پلاستیکی لیتری دهانه باز با درب پیچی , بشکه پلاستیکی لیتری , تولید بشکه لیتری , تولید کننده بشکه لیتری دهانه گشاد , تولید کننده بشکه پلاستیکی لیتری , بشکه پلاستیکی لیتری تک دهانه , بشکه پلاستیکی لیتری , بشکه پلاستیکی لیتری دهانه باز , بشکه پلاستیکی لیتری درب پیچی , فروش انواع گالن الکل و مواد ضدعفونی کننده , تولید کننده گالن مخصوص حمل مایعات , تولید کننده گالن پلاستیک لیتری , تولید گالن پلاستیک لیتری , فروش گالن پلاستیکی لیتری چهار گوش , تولید کننده گالن پلاستیک لیتری , گالن پلاستیکی لیتری چهار گوش , فروش گالن ویژه تمامی صنایع جهت مصارف صنعتی شیمیایی , تولید کننده گالن پلاستیکی لیتری , گالن پلاستیکی لیتری صنعتی , گالن پلاستیکی لیتری کتابی , تعمیر ماشین شارژی تعمیرات ماشین شارژی , ماشین شارژی کودک , باطری ماشین شارژی باتری موتورشارژی , لوازم ماشین شارژی قطعات ماشین شارژی , تعمیر اسکوتر برقی تعمیراسکوتر هوشمند , تعمیردوچرخه برقی دوچرخه شارژی , تعمیر موتوربرقی تعمیردوچرخه برقی , قطعات ماشین شارژی , نایلون شیرینگ , کیسه نایلون , تولید انواع نایلون کشاورزی , رول نایلون , تولیدکننده پالت بند , نایلون آبیاری , فیلم استرچ , استرچ پالت بند , مرکز پخش درب ضد سرقت , دوست وردپرس , دستگاه آبگیر فرش لوله ای یا خشک کن فرش , طراحی سایت در کرج طراحی وب سایت ارزان در کرج , بورس کامل قطعات خودرو فرسوده , بالاترین خریدار خودرو فرسوده و اسقاطی ,