فرصتی ویژه ، درج آگهی رایگان در بخش نیازمندیهای کشوری قاره - سکوی پرتاب شما

سه شنبه، 6 مهر ماه، 1400

تبلیغات ویژه

 

 

منوی اخبار و سرگرمی
بهترین سرگرمی های وب
آمار بازدید
تبلیغات

 

 

 

 

 

************************

لینک های پیشنهادی قاره :

                                    

فروش شارژ موبایل                               

خرید و فروش خط رند                           

* قیمت ارز ، طلا ، سکه                           

*  تورهای مسافرتی                                  

                             

************************

 

 

 

معرفی 10 جاذبه گردشگری شناور

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

10 جاذبه توریستی شگفت انگیز شناور جهان



1. سکوی اسکیت بورد چوبی (رشته کوه های نودا، آمریکا)
چرخیدن روی این سکوی اسکیت بورد شناور مجانی نه تنها هیجان انگیز تر از رفتن به پارک اسکیت محلی تان است، بلکه خطرناک تر هم هست چونکه این منطقه بر بالای دریاچه Tahoe شناور بوده و روی یک دریای باز قرار ندارد.
این سکوی اسکیت بورد چوبی ایده اسکیت کار حرفه ای باب برن کوئیست بود، او مدت ها پیش به این نتیجه رسید که سکوهای معمولی خیلی خسته کننده اند، پس با همکاری جری بوهم و جف کینگ معمار سکویی خلق کرد که با الوارهای شناوردر آب پوشیده شده است.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


2. جنگل شناور (استرالیا)
این جنگل شناور 102 ساله نتیجه 40 سال رشد درختان خانواده شاه پسند در خیلج کوچک همبوش، سیدنی است. این SS Aryfield یک کشتی متروکه است که در جنگ جهانی دوم استفاده شده و بعد از بسته شدن محوطه حیاط کشتی در این خلیج کوچک رها شده تا خراب شود. این کشتی (که در شروع کار نام SS Corrimal داشت) یک کشتی ذغال گیری بود که سال 1911 در انگلیس ساخته شد و در جنگ جهانی دوم مورد استفاده دولت کشورهای مشترک المنافع قرار گرفت تا برای سربازان آمریکایی در اقیانوس آرام آذوقه ببرد. کشتی در سال 1950 فروخته شد و به عنوان کشتی ذغال سنگ در 60 مایلی مسیر بین نیوکستل و سیدنی به کار گرفته شد، تا سال 1972 که دوره ثبت نام این کشتی به اتمام رسید و به آخرین منزلگاهش یعنی خلیج هومبوش فرستاده شد.
حالا رشد درختان در این کشتی تقریبا فرسوده باعث شده به آن نام خانه ارواح را بدهند و آن را تبدیل به یک جاذبه توریستی جدید و منحصر به فرد کرده که عکاسان را از سرار جهان به سویش می کشاند.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


3. استخر شناور (آلمان)
استخر شنا بر روی یک رودخانه، چیزی است که همیشه آن را نمی بینید. استخر Arena Badeschiff شناور در برلین (در زبان آلمانی به معنای کشتی حمام) یک مکان فوق العاده برای گذراندن روزهای گرم در پایتخت پرهیاهوی آلمان است. استخر با دارازای 105 فوت  بر روی رودخانه Spree شناور است و از عموم مردم برای آرامش، استراحت، حمام آفتاب، یوگا و شنا دعوت می کند. موسسان آن AMP Arquitectos، Wilk Salinas، Thomas Freiwald و سوزان لورنز هنرمند هستند.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


4. زمین گلف شناور (آیداهو، آمریکا)
اگر به بازی گلف علاقه دارید، پس عاشق این محل می شوید. زمین شناور گلف که تغییر مکان می دهد. بازی کردن در این زمین های سبز چالش برانگیز است، نه فقط به خاطر اینکه روی یک دریاچه است، بلکه به خاطر اینکه این زمین حرکت می کند.
روی این جزیره قدم بگذارید و اکنون شما یک قهرمان هستید. وگرنه شما هم مثل هزاران نفری می شوید که با هر سال با غواصی در آب ها ذخیره ماهی ها را تمام می کنند. این زمین گلف شناور در منطقه Coeur d'Alene در آیداهو، آمریکا واقع شده است.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


5. سینمای شناور (تایلند)
چقدر می تواند جالب باشد؟! در حالی به تماشای فیلم می نشینید که با آب های فیروزه ای در سینمای شناور احاطه شده اید.
این سینمای مجمع الجزایری یک تالار شناور بر روی دریاست و معماری به نام Ole Scheeren کار طراحی آن را انجام داده است.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


6. استادیوم شناور (سنگاپور)
این استادیوم شناور بر روی خلیج مارینا که با نام استادیوم شناور خلیج مارینا معروف است، بزرگ ترین منطقه شناور درجهان است. استادیوم در آب های مخزن آب مارینا در خلیج مارینا در سنگاپور واقع شده است.
این سازه تماما از استیل درست شده، سطح شناوری با اندازه 120 متر درازا و 83 متر عرض است که 5 درصد بزرگ تر از زمین فوتبال در استادیوم ملی است. وزن این زمین وزن معادل 1.070 است، وزنی معادل 9000 نفر آدم بزرگسال، و همین طور وزن پایه های آن 200 تن بوده و سه عدد وسیله نقلیه ارتشی 30 تنی را در خوود جای داده است. جایگاه تماشاچیان گنجایش 30.000 نفر را دارد.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


7. سال اپرای شناور (استرالیا)
جشنواره هنری Bregenzer در استرالیا یک صحنه نمایش شناور عظیم بنا می کند که شبیه هرچیزی است به جز صحنه تئاتر. این سالن با 7000 صندلی در کناره آب های دریاچه Constance شناور است. طراحی ها در گذشته شامل سرهای انسان، ماشین های بخار، و کوه های پوشیده از یخ بود.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


8. بازار شناور (اندونزی)
Banjarmasin، کالیمانتان جنوبی در اندونزی، شهری است که به نام شهر هزار رودخانه معروف است. در اینجا می توانید  بازارهای مخصوص و سنتی شان که بازار شناور Muara Kuin نام دارد را ببینید که بین آب های رودخانه Barito در دهانه رود Muara Kuin واقع شده است.
قایق های کوچک به نام jukung کالا هایی مثل، سبزیجات، انواع ماهیف میوه جات، و کالاهای خانگی را برای فروش به این بازار شناور می آورند.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


9. بزرگ ترین جزیره مصنوعی شناور جهان (کره جنوبی)
جدیدا بزرگ ترین جزیره مصنوعی شناور جهان در سئول پایتخت کره جنوبی بازگشایی شده است. این جزیره روی رود هان قرار دارد و اولین مرکز روی آب است که برای کنسرت ها، مجمع ها، نمایشگاه ها و ورزش های آبی استفاده می شود.
این جزیره شناور از سه جزیره کوچک متصل به هم ساخته دست انسان درست شده است. جزیره اول که بزرگ ترینشان است، سه طبقه بوده و اندازه اش 10.845 متر مربع است. سالن مجمع جزیره بزرگ دارای 700 صندلی است. جزیره دوم یک سازه 3 طبقه ای با ابعاد 5.373 متر مربعی است، و این جزیره بیشتر برای بهبود بخشیدن به فعالیت هایی در مورد وقایع هنری مورد استفاده قرار می گیرد. جزیره سوم 2 طبقه بوده و 4.164 مترمربع اندازه دارد و به ورزش های آبی مثل قایق رانی اختصاص داده شده است. مجموع صندلی ها برای نمایشگاه ها و مجمع ها 1400 صندلی است. این جزایر می توانند 6200 نفر را در خود جای دهند و رود هان را که سالانه 59 میلیون نفر بازدید دارد را باز هم مشهورتر کرده است.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران


10. هتل دوستدار محیط زیست شناور (پرو)
کسانی که آرزو داشتند رود آمازون را کشف کنند، حالا می توانند این کار را انجام دهند و با اجاره اتاق در هتل شناور پرو مطمئن باشند تعطیلاتی دوستانه با محیط زیست خواهند داشت. Jordi Puig معمار اهل پرو این پناهگاه ابتکاری را طراحی کرده است. هتلی که هم توریست ها را به یک تعطیلات لذت بخش دعوت می کند و  هم با دیده بانی مداوم از محیط زیست محافظت می کند.
این هتل می تواند 32 مهمان را در خود جای دهد (2 نفر در هر یک از 16 اتاق هتل). یک سالن استراحت با شکوه، اتاق ورزش و یک جکوزی در فضای بیرون نیز به این مجموعه اضافه می شود. 
این کشتی کوچک با ابعاد 147  مهمانان را به مناطق دوردست و زیبای Pacaya Samiria یک مکان محافظت شده خاص نیز می برد. این هتل متحرک در امتداد رود آمازون توریست ها را به این مکان های بومی می برد و تلاش های محافظت از محیط را تشویق می کند.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

جاذبه گردشگری استرالیا , جاذبه توریستی شناور , بازارهای شناور , بزرگترین جزیره مصنوعی شناور جهان , جزیره مصنوعی , جاذبه های توریستی کره جنوبی ,

ارسال شده در مورخه : شنبه، 6 دي ماه، 1393 توسط sbs  پرینت
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

بهترین باربری در کرج اتوبار در کرج , فروش قیر پلیمری , فروش بنتونیت کلسیمی , فروش سود پرک , آفروش سفاسول , فروش فروسیلیس , فروش گیلسونایت , فروش قیر معدنی , فروش قیر اکسیدشده , فروش قیر , فروش پوست گردو , تعمیر دستگاه لیزر , فروش لیزر سه طول موج دو هندپیس تیتانیوم پلاس , خرید و فروش دستگاه لیزر اس اچ آر IPL SHR ایلایت elight , خرید و فروش دستگاه هایفو HIFU هایفوتراپی اولتراپی , فروش لیزر الکس دایود ان دی یگ FGD , بهترین پزشک جراحی بینی در تهران , سفارشات انواع نایلکس دسته دار انواع کیسه زباله , تولید کننده نایلکس , تولید کننده نایلکس رکابی درجه یک و دو , پرورش قارچ و ورمیکولیت , ارائه کابل شبکه اعلام حریق اورجینال هلوکیبل آلمان , معرفی کابل KNX هلوکیبل جهت خانه هوشمند , معرفی استانداردهای شبکه در وبسایت آلما شبکه , فروش انواع پچ کورد اورجینال هلوکیبل , فروش انواع کیستون شبکه هلوکیبل , سیلیس ویژه فیلتر شنی , ارائه کابل شبکه اعلام حریق اورجینال هلوکیبل آلمان , معرفی کابل KNX هلوکیبل جهت خانه هوشمند , معرفی استانداردهای شبکه در وبسایت آلما شبکه , فروش انواع پچ کورد اورجینال هلوکیبل , فروش انواع کیستون شبکه هلوکیبل , محصولات کنجدی روبیکا , تولید کننده انواع کارتن و جعبه مقوایی , تولیدکننده انواع جعبه های لمینتی وغیره بالای ۵۰۰۰عدد , کارتن وجعبه سازی ماهان پک , کابینت آشپز خانه کابینت ام دی اف در کرج کابینت , شماره وکیل تهران وکیل طلاق توافقی در تهران , فروش سبزی تازه آماده و سبزی خشک , رول فوم eva , مناسب ترین قیمت ترانکینگ لگراند , آلما شبکه نمایندگی رک پایا سیستم , آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل , آلما شبکه ارائه کننده ترانک , آلما شبکه ارائه دهنده جدیدترین کابل شبکه لگراند فرانسه , پخش انواع چوب نژاد روسی , فر گردان قنادی , تونل پخت اتومات نان , فر طبقاتی مخصوص نان حجیم , دستگاه پخت نان سنتی , مناسب ترینقیمت ترانکینگ لگراند , آلما شبکه نمایندگی رک پایا سیستم , آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل , آلما شبکه ارائه کننده ترانک , آلما شبکه ارائه دهنده جدیدترین کابل شبکه لگراند فرانسه , دستگاه چاپ دیجیتال پارچه سابلیمیشن , مزیت های استفاده از بنتونیت در کشاورزی , فروش ام دی اف خام فروش ام دی اف سفید , فروش ام دی اف خام به صورت عمده , محصولات کنجدی و شیرینیجات یزدی تحت برند روبیکا , انواع کیستون اورجینال لگراند , پچ کورد اورجینال لگران , پچ پنل اورجینال لگراند , کابل شبکه اورجینال لگراند , محصولات جدید اورجینال لگراند , میکسر چسب میکسر زد خمیرگیر , برخی از خواص فیزیکی تالک , مزایای استفاده از پرلیت در کشاورزی , لیست قیمت انواع کیستون اورجینال لگراند , لیست قیمت پچ کورد اورجینال لگراند , لیست قیمت پچ پنل اورجینال لگراند , لیست قیمت کابل شبکه اورجینال لگراند , لیست قیمت محصولات جدید اورجینال لگراند , فروش ویژه پلی استایرن مقاوم به ضربه HIPS , فروش ویژه متا اکرلیک اسید MAA , فروش ویژه هیدروکسی پروپیل متا اکریلات HPMA , فروش ویژه بوتیل گلایکول BG , فروش ویژه پترو رزینC و C , فروش ویژه تیتان تیتانیا , فروش ویژه تیلوز , فروش ویژه دو اتیل هگزیل اکریلات , فروش ویژه سود مایع کاستیک سودا , فروش ویژه فنول , فروش ویژه متیل اتیل کتون MEK , رول کاغذی بستر مرغداری , فروش ویژه متیل متااکریلات MMA , فروش ویژه مونو پروپیل گلایکول پروپیلن گلیکول PG MPG , فروش ویژه نئو پنتیل گلایکول NPG , فروش ویژه وینیل استر ورساتیک VEOVA , سایبان پارکینگ و خودرو , نرم افزار اورجینال SymantecMessaging Gatewayسیمانتک اورجینال , فروش ویژه کالیفون کالیفن رزین , فروش ویژه پلی یورتان TPU , فروش ویژه پودر فوکو , فروش ویژه پلی پروپیلن PP , فروش ویژه پلی اولفین الاستومرLucene POE , فروش ویژه پلی استایرن معمولی , فنرسازی و واشر بری کبیر تولید کننده انواع فنر فشاری کششی شاخکدار و واشرهای نسوز , فروش ویژه پلی اتیلن سبک LDPE , فروش ویژه اتیلن پروپیلن داین مونر EPDM , فروش ویژه پلی پروپیلن PP , فروش ویژه پلی استال هوستافرم POM , فروش ویژه آنتی اکسیدانت ایرگانوکس , فروش ویژه EVA اتیلن وینیل استات , فروش ویژه افزودنی های تخصصی پلیمری , فروش ویژه استایرن آکریلونیتریل SAN , فروش ویژه استایرن اتیلن استایرن بوتادین sebs , فروش تخصصی پلی متیل متاکریلات PMMA اکرلیک دگالون , فروش ویژه پلی وینیل کلراید PVC , فروش ویژه متالوسن , فروش ویژه ترموپلاستیکTPE , فروش ویژه پلی کربنات PC , یونیت هیتر صنعتی و برقی ساراول , فروش ویژه تافمر , دستگاه ضدعفونی کننده محیط وضد انواع ویروس ها , فروش ویژه پلی بوتیلن ترفتالات Pbt , فروش ویژه پلی آمید نایلون PA , فروش ویژه پلی استایرن انبساطی EPS , نرم افزار اورجینال SymantecMessaging Gatewayسیمانتک اورجینال , فروش ویژه پلی اتیلن سنگین HDPE , فروش ویژه پلی اتیلن ترفتالات PET , فروش ویژه الیاف شیشه , فروش ویژه اسید استئاریک اسید استاریک , فروش ویژه SMR , فروش ویژه ASA اکلیریک استایرن اکریلونیتریل , فروش ویژه استایرن بوتادین استایرن SBS , فروش تخصصی ABS اکریلونیتریل بوتادین استایرن , پرلیت در مخازن کرایوژنیک , پرلیت در مصارف صنعتی , فرش اینترنتی کتاب ومحصولات فرهنگی , معرفی نرم افزار Symantec protection for SharePoint Serversسیمانتک , معرفی نرم افزار Symantec Protection Engine for Attached Storageسیمانتک , نرم افزار Protection Suit Enterprise در نمایندگی سیمانتک , باریت در تهیه مواد شیمیایی باریم دار , کباب پز باربیکیو مدل Z , خرید و فروش سیمکارت همراه اول , روغن گیری در شیراز , تولید و فروش شربت های گیاهی و میوه ای , نارون کارتن تولید کننده انواع کارتن و جعبه , کباب پز باربیکیو مدل G , قیمت خرید رادیاتور پنلی و رادیاتور فولادی پنلی , تولید انواع PPرنگی ومشکی جهت تولید قطعات خودرو , پایا دما ارائه دهنده اطلاعات فنی و تخصصی مفید درباره ی سیستم های گرمایشی و مطبوع , کباب پزباربیکیو مدل G , بهترین کابل شبکه , فروش کابل شبکه اورجینال انواع برند خارجی , فروش کابل شبکه , ماشین کنترلی هلیکوپتر , عمل بینی پیکر تراشی پروتز سینه لیفت سینه , طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی , ایزوفتالیک اسید PIA , پرلیت در تولید سموم و آفت کش ها Perlite , برخی از خواص فیزیکی تالک Talc , فروش سبزی تازه آماده و سبزی خشک , دستمال الکلی و ماسک سه لایه پزشکی , فر پیتزا تنور پیتزا , برگزاری دوره های آیلتس دوره های آلمانی پکیج های مکالمه فشرده انگلیسی , فروش عمده زعفران پخش کلی و جزئی انواع زعفران , دستگاه کره گیر و دوغ ساز , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , دستگاه آب گوجه گیری صنعتی , دستگاه آبگیری گوجه فرنگی , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , مصارف گوناگون تالک Talc , فروش پودر بنتونیت مناسب سیستم ارتینگ , تولید و فروش انواع روغن های گیاهی روبیکا , دمنوش سیب و به اردکان , فروش رگلاتور مونو اکسید کربن , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , فروش کنجد بوداده مخصوص ارده گیری , تولید و فروش کره بادام زمینی ایرانی , فروش رگلاتور گاز مانومترگاز , شارژ کاتریج سهروردی شمالی , شارژ کاتریج اختیاریه , رگلاتور گاز کلر فروش رگلاتور گاز کلر , فروش مانومتر نیتروژن فروش رگلاتور نیتروژن , دستگاه آسیاب فیلتری ادویه جات , خودروبر جرثقیل یدک کش تهرانپارس شرق تهران , فروشنده رگلاتور فروشنده مانومتر فروشنده فلومتر , روانشناس بالینی مشاوره خانواده , فروش گازترکیبی گاز کالیبراسیون گاز میکس ساخت گاز , فلومتر گاز فلومتر صنعتی فلومتربرنجی , آسیاب و پودر کن ادویه جات کیلویی , فروش رگلاتور اکسیژن مانومتر اکسیژن , رگلاتور اکسیژن فروش رگلاتور گاز اکسیژن , رگلاتور هیدروژن فروش مانومتر هیدروژن , فروش رگلاتور گاز با گارانتی و خدمات پس از فروش , نمایندگی شامپوی رفع سفیدی موی سر دیسکریت discreet , خدمات طراحی سایت در یاس وب , دستگاه علوفه خردکن شایان کالا , فروش رگلاتور درا استار فروش مانومتر , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه و لیپوماتیک , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه ولیپوماتیک , فروش رگلاتور گاز , رگلاتور هرکولس مانومتر برنجی آلمانی همراه گیج , پکیج تصفیه آب رزین آنیونی کاتیونی تصفیه فاضلاب بهداشتی , Change over چنچ اور , در و پنجره دو جداره , تعمیر مانومتر و رگلاتور , فروش مانومتر رگلاتور گاز رگولاتور هریس برنجی , وکیل طلاق و ملکی در کرج و تهران , تعمیر رگلاتور تعمیر مانومتر تست , دستگاه خانگی کره گیر پسته و فندق , فروش تیغه فولادی ضد سرقت ضد حریق درب کرکره ای , تولید و فروش درب و کرکره برقی با قیمت مناسب , فروش کرکره برقی درب کرکره ای طرح چوب , ثامن دُر تولید کننده و اجرای انواع درب اتوماتیک , طراحی و تولید درب اتوماتیک شیشه ای , رگلاتور استیلن مانومتراستیلن فروش رگلاتور استیلن قیمت مانومتر , باربری در کرج باربری در عظیمیه اتوبار کرج , فروش رگلاتور دو مرحله ای و مانومتر دو مرحله ای , فروش انواع مانکن , مجموعه صنایع غذایی پدیدار برژان , وکیل ارزان قیمت در کرج وکیل پایه یک دادگستری , فروشگاه مرکزی گاوصندوق , جعبه پلاستیکی ابزار , تولید سبد پلاستیکی انواع مختلف , تولید بشکه پلاستیکی صنعتی و بهداشتی , فروش پالت پلاستیکی , راهبند آکاردئونی ترافیکی , فروش فول فت سویا , ثبت آگهی خرید و فروش اسب , کابینت آشپزخانه , شرکت فرایند انرژی , فروش لیمو خشک , فروش سیاه دانه , فروش فلفل سیاه , فروش زنجبیل , فروش دارچین , فروش زردچوبه , فروش انواع کنجد , لواؤم ایمنی کار , فروش ویژه و واردات گسترده اسید فرمیک , فروش ویژه اسید استیک , دستگاه شیر دوشی سیارمخصوص دامداریها و گاوداریها , دستگاه خانگی شالی کوب و سفید کننده برنج , دستگاه آسیاب چند کاره مخصوص دامداریها , اقامت و مهاجرت به کانادا , پاسپورت و شهروندی کانادا , فروش گرافیت بصورت پودر و گرانول , فروش فنل , فروش کربنات باریم , فروش گلیسیرین , ترامپولین دو نفره با قیمت مناسب , فروش انواع پسیو شبکه به صورت تخصصی , فروش انواع تلفن های ویپ سیسکو CISCO , فروش انواع روتر های سیسکوcisco , فروش انواع سوئیچ های سیسکو cisco , بشکه لیتری , سبدپلاستیکی , فروش زینک اکسید , تولید کننده انواع بنتونیت , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ریخته گری آلومینیوم عیوضی , فروش گندم جو ذرت وسویا , فروش ویژه فول فت سویا , فروش ویژه و واردات گسترده دی اتیلن گلایکول DEG , تولید و فروش ویژه کود مرغی پلیت شده , فروش کود کامل بیولوژیک ارگانیک باغی و زراعی , تولید و فروش کود پلت مرغی قیمت خط تولید کود پلت مرغی , کائولن , فروش ویژه و واردات گسترده مونو اتیلن گلایکول MEG , فروش ویژه و واردات گسترده ایزو فتالیک سید IPA , سییلیکون کارباید , ساخت و فروش تابلوهای ترافیکی و جاده ای , اخطار دهنده بالابودن ترمز دستی وباز بودن کمربند ایمنی , تدریس خصوصی شیمی , گروه تولید و چاپ نایلون یاس , تولید کننده پلاستیک حبابدار و ضربه گیر حبابدار , تولید کننده شیرینگ حرارتی PVC , تولید و فروش نایلکس رکابی دسته دار سفید , تولید کننده لیبل کرکره و پنجره یو پی وی سی , تولیدکیسه پلاستیکی چاپی , کیسه نایلون حبابدار تولید کننده کیسه حبابدار , تایمر برف پاک کن اتوبوس کامیون وانت , هندزفری سامسونگ , قیمت زایلین مخلوط , فروش فوری فنول , قیمت استون , فروش متانول , تیتان , فروش تیتان k , تصفیه آب صنعتی , خرید خانه در ترکیه , قفل پارکینگ , تولید کننده کیسه فریزر رولی , تولید کننده کیسه فریزر , میکسر همزن آزمایشگاهی پر قدرت , جدا کننده پارکینگ , تقسیم کننده پارکینگ , آینه محدب ترافیکی پلی کربنات , آینه محدب پلی کربنات , تست ,