فرصتی ویژه ، درج آگهی رایگان در بخش نیازمندیهای کشوری قاره - سکوی پرتاب شما

چهارشنبه، 13 مرداد ماه، 1400

تبلیغات ویژه

 

 

منوی اخبار و سرگرمی
بهترین سرگرمی های وب
آمار بازدید
تبلیغات

 

 

 

 

 

************************

لینک های پیشنهادی قاره :

                                    

فروش شارژ موبایل                               

خرید و فروش خط رند                           

* قیمت ارز ، طلا ، سکه                           

*  تورهای مسافرتی                                  

                             

************************

 

 

 

اهمیت پول در زندگی زناشویی

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

حساب و کتاب زندگی مشترک شما به چه شکل است؟ چطور وظایف مالی و غیرمالی را با هم تقسیم می‌کنید و کدام‌یک از شما از این شیوه تقسیم کار رضایت بیشتری دارید؟حرف آخر را در دنیای اقتصادی زندگی مشترک‌تان چه کسی می‌زند؟ اگر جواب دادن به این سؤال‌ها برای‌تان آسان نیست، بهتر است این تست را امتحان کنید. کدام یک از جملاتی که در این جدول می‌بینید برای‌تان آشناست؟ صادقانه به این سؤالات پاسخ دهید. شاید رابطه میان شما بیشتر از آنچه فکر می‌کنید بحرانی باشد.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

کجای کارید؟

از 6 جمله گفته شده، چند جمله به گوش شما آشنا آمد؟ کدام‌یک از این عبارات در گفت‌و‌گوی میان شما و همسرتان رد و بدل می‌شود یا بدون اینکه گفته شود، در ذهن‌تان مجسم می‌شود. اگر تنها 4 عدد از این جملات یادآور گفت‌و‌گوهای میان شما دو نفر بوده، باید بگوییم که حساب و کتاب شما یکی از دلایل اصلی چالش‌های زندگی مشترک‌تان است. پس ادامه این مطلب را بخوانید و با عباراتی که می‌توانند جایگزین این جملات شوند، آشنا شوید.

پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

مستقل باشید

در کنار حساب مشترک، استقلال مالی‌مان را هم حفظ می‌کنیم

حساب مشترک، یکی از ایده‌های اقتصادی آرامش‌بخش در زندگی مشترک است اما مراقب باشید که این ایده، گاهی هم می‌تواند استقلال شما را مخدوش کند و تنش‌زا شود. حتی در دنیای زندگی مشترک هم، شما نیاز دارید که کمی پول برای خرج‌های انفرادی، مثل کادو خریدن در مناسبات مختلف یا خریدهای شخصی داشته باشید. روانشناسان می‌گویند در کنار داشتن پول شخصی در حساب خودتان، با هم قرار بگذارید که هر ماه، بخشی از درآمدتان را برای روز مبادا در یک حساب مشترک بگذارید و آنقدر استقلال مالی داشته باشید که برای خریدن هدیه تولد همسرتان، نیازی نباشد که به این حساب مشترک دست بزنید.

درآمد خانواده متعلق به هر دوی شماست

هر کدام از ما به شیوه خودمان برای رشد خانواده تلاش می‌کنیم

از نظر کارشناسان اقتصاد خانواده مهم این نیست که شما و همسرتان چه وظایفی را بر عهده بگیرید، بلکه مهم این است که از آنچه انجام می‌دهید لذت ببرید و در نهایت، درحالی‌که هر دوی شما به یک میزان اما به شکل‌های متفاوت برای این زندگی مشترک وقت می‌گذارید و انرژی صرف کنید، هردوی‌تان به اندازه‌ای برابر از درآمدهای خانواده سهم ببرید. اگر کار خانه شما را راضی‌تر نگه می‌دارد و بهای اضافه‌کاری همسرتان به اندازه حقوقی که شما می‌گیرید قابل توجه نیست، بد نیست او زودتر به خانه بیاید و از بچه‌ها نگهداری کند و اگر شما امکان انجام یک کار پاره‌وقت را دارید، دیگر دلیلی ندارد به‌دلیل اینکه همسرتان به اندازه شما در خانه کار نمی‌کند شکایت کنید، بلکه می‌توانید در اوقاتی که او مشغول کار اداری‌اش است، کمی بیشتر به اوضاع خانه رسیدگی کنید. فرقی نمی‌کند که شما به عنوان یک زن در آوردن پول به خانه مشارکت داشته باشید یا نه. در هر دو حالت، شما و همسرتان باید بپذیرید که این درآمد متعلق به هر دوی شماست. البته یک دور دیگر عبارت «هردوی شما» را تکرار کنید و گمان نکنید که 50 درصدی که متعلق به همسرتان است باید خرج خورد و خوراک و هزینه‌های خانواده شود و شما می‌توانید با 50 درصد سهم خودتان، کارهایی که دوست دارید بکنید. 

سهم‌تان را از شکست‌ها بپذیرید

با همفکری می‌توانیم از پس چالش‌های اقتصادی که با آنها روبه‌رو شده‌ایم، برآییم

بعد از گرفتن هر تصمیم مالی مشترکی، ممکن است تا مدتی نتوانید آنطور که می‌خواهید خرج کنید و بخشی از درآمدتان را برای خودتان نگه ‌دارید. اگر از پس این چالش‌ها بر نیایید، فشار بحران‌های اقتصادی می‌تواند به هر دوی شما آسیب بزند. ممکن است تا پایان گرفتن این شرایط، شما هم مثل همسرتان مجبور باشید بیشتر کار کنید و کمتر خرج کنید اما یادتان نرود که شما با میل خودتان بله روز عقد را گفته‌اید و فراموش نکنید که زندگی مشترک یعنی مشارکت در همه‌چیز. شما با آمدن زیر یک سقف، همانطور که در سودی که از توانایی‌های همسرتان ناشی شده‌ شریک می‌شوید، خواسته یا ناخواسته می‌پذیرید که در روزهای توانمندی و ناتوانی شریک لحظات او باشید.

پنهان‌کاری نکنید

به جای پنهان‌کاری، نیازها و عقاید اقتصادی‌ام را شفاف مطرح می‌کنم

نه‌تنها بسیاری از زنان گمان می‌کنند به‌دلیل داشتن استقلال مالی، باید بخشی از درآمدشان را از همسرشان پنهان کنند، بلکه در جمع‌های زنانه هم چنین توصیه‌هایی کم رد و بدل نمی‌شود. برای به دست آوردن آنچه نامش را استقلال می‌گذارید، کارآگاه‌بازی در نیاورید و پای پنهان‌کاری و دروغ را به زندگی خود باز نکنید. اگر همسرتان از شما سؤالی نمی‌کند، دلیلی ندارد که شما پیش قدم شوید و برایش حساب و کتاب مالی‌تان را توضیح دهید اما اگر به هر دلیلی قرار شد در مورد داشته‌های‌تان صحبت کنید، نمی‌توانید واقعیت را از او پنهان کنید. این حق شماست که پس‌انداز شخصی داشته باشید(البته تا زمانی که بدنه اصلی زندگی مشترک‌تان تامین شده باشد) اما حق ندارید برای داشتن این پس‌انداز همسرتان را فریب دهید.

مشت بسته یا باز؟

تا جایی که به زندگی خودمان لطمه نخورد، می‌توانیم به اطرافیان‌مان کمک کنیم

شما و همسرتان حق دارید در صورت روبه‌رو شدن عزیزان‌تان با بحران به آنها کمک کنید. اما یادتان نرود که این کمک‌ها قرار نیست زندگی شما را به سراشیبی بیندازند. شما می‌توانید از پس‌اندازی که دارید به خانواده یا دوستان‌تان قرض بدهید و در عین حال، باید به همسرتان هم چنین حقی داده باشید. البته اگر می‌خواهید این کمک‌ها به دعوای میان شما تبدیل نشود، باید حد تعادل را حفظ کنید و رفاه دیگران را بر آرامش زندگی خود ترجیح ندهید. شما نمی‌توانید تنها پس‌انداز خود را به فردی بسپارید که قرار است آن را برای یک کار غیرضروری صرف کند و توان برگرداندن آن را به شما ندارد. پس نه آنقدر مشت‌تان را بسته نگه دارید که خانواده‌تان از حمایت شما ناامید شوند و نه آنقدر دست و دلباز باشید که به‌دلیل پیشرفت دیگران، همیشه در حساب و کتاب زندگی مشترک‌تان درجا بزنید.

چشم به جیب دیگران نداشته‌ باشید

ما زندگی تازه‌ای را شروع کرده‌ایم و استقلال خودمان و حمایت معنوی خانواده‌ها برای‌مان بهترین پشتوانه است

شما نمی‌توانید از خانواده خود و همسرتان بخواهید که بیشتر از توان‌شان برای آرامش مالی شما هزینه کنند. یادتان نرود شما در حال تشکیل یک زندگی مستقل هستید و استقلال مالی، یکی از معیارهایی است که می‌تواند موفقیت زندگی شما را تضمین کند. اگر خانواده شما یا همسرتان با پیشنهاد خودشان برای کمک به شما قدم برداشتند، حمایت آنها را رد نکنید اما هرگز نمی‌توانید به‌خاطر اینکه خانواده همسرتان توان کمک‌کردن در زمینه‌های مالی را نداشته است به همسرتان سرکوفت بزنید. نباید براساس پولی که برای شروع زندگی شما خرج کرده‌اند در موردشان ارزش‌گذاری کنید، بلکه باید میزان حمایت معنوی و پشتیبانی‌ای که در لحظه‌های سخت داشته‌اند را ملاک قضاوت قرار دهید. حمایت خانواده‌ها تنها در خالی‌کردن جیب‌شان برای شما معنی نمی‌گیرد و شما هم نمی‌توانید به‌دلیل کاستی‌های خودتان به جیب دیگران چشم داشته باشید.,

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 21 شهريور ماه، 1392 توسط SDH  پرینت
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

نرم افزار اورجینال SymantecMessaging Gatewayسیمانتک اورجینال , فروش ویژه کالیفون کالیفن رزین , فروش ویژه پلی یورتان TPU , فروش ویژه پودر فوکو , فروش ویژه پلی پروپیلن PP , فروش ویژه پلی اولفین الاستومرLucene POE , فروش ویژه پلی استایرن معمولی , فنرسازی و واشر بری کبیر تولید کننده انواع فنر فشاری کششی شاخکدار و واشرهای نسوز , فروش ویژه پلی اتیلن سبک LDPE , فروش ویژه اتیلن پروپیلن داین مونر EPDM , فروش ویژه پلی پروپیلن PP , فروش ویژه پلی استال هوستافرم POM , فروش ویژه آنتی اکسیدانت ایرگانوکس , فروش ویژه EVA اتیلن وینیل استات , فروش ویژه افزودنی های تخصصی پلیمری , فروش ویژه استایرن آکریلونیتریل SAN , فروش ویژه استایرن اتیلن استایرن بوتادین sebs , فروش تخصصی پلی متیل متاکریلات PMMA اکرلیک دگالون , فروش ویژه پلی وینیل کلراید PVC , فروش ویژه متالوسن , فروش ویژه ترموپلاستیکTPE , فروش ویژه پلی کربنات PC , یونیت هیتر صنعتی و برقی ساراول , فروش ویژه تافمر , دستگاه ضدعفونی کننده محیط وضد انواع ویروس ها , فروش ویژه پلی بوتیلن ترفتالات Pbt , فروش ویژه پلی آمید نایلون PA , فروش ویژه پلی استایرن انبساطی EPS , نرم افزار اورجینال SymantecMessaging Gatewayسیمانتک اورجینال , فروش ویژه پلی اتیلن سنگین HDPE , فروش ویژه پلی اتیلن ترفتالات PET , فروش ویژه الیاف شیشه , فروش ویژه اسید استئاریک اسید استاریک , فروش ویژه SMR , فروش ویژه ASA اکلیریک استایرن اکریلونیتریل , فروش ویژه استایرن بوتادین استایرن SBS , فروش تخصصی ABS اکریلونیتریل بوتادین استایرن , پرلیت در مخازن کرایوژنیک , پرلیت در مصارف صنعتی , فرش اینترنتی کتاب ومحصولات فرهنگی , معرفی نرم افزار Symantec protection for SharePoint Serversسیمانتک , معرفی نرم افزار Symantec Protection Engine for Attached Storageسیمانتک , نرم افزار Protection Suit Enterprise در نمایندگی سیمانتک , باریت در تهیه مواد شیمیایی باریم دار , کباب پز باربیکیو مدل Z , خرید و فروش سیمکارت همراه اول , روغن گیری در شیراز , تولید و فروش شربت های گیاهی و میوه ای , نارون کارتن تولید کننده انواع کارتن و جعبه , کباب پز باربیکیو مدل G , قیمت خرید رادیاتور پنلی و رادیاتور فولادی پنلی , تولید انواع PPرنگی ومشکی جهت تولید قطعات خودرو , پایا دما ارائه دهنده اطلاعات فنی و تخصصی مفید درباره ی سیستم های گرمایشی و مطبوع , کباب پزباربیکیو مدل G , بهترین کابل شبکه , فروش کابل شبکه اورجینال انواع برند خارجی , فروش کابل شبکه , ماشین کنترلی هلیکوپتر , عمل بینی پیکر تراشی پروتز سینه لیفت سینه , طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی , ایزوفتالیک اسید PIA , پرلیت در تولید سموم و آفت کش ها Perlite , برخی از خواص فیزیکی تالک Talc , فروش سبزی تازه آماده و سبزی خشک , دستمال الکلی و ماسک سه لایه پزشکی , فر پیتزا تنور پیتزا , برگزاری دوره های آیلتس دوره های آلمانی پکیج های مکالمه فشرده انگلیسی , فروش عمده زعفران پخش کلی و جزئی انواع زعفران , دستگاه کره گیر و دوغ ساز , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , دستگاه آب گوجه گیری صنعتی , دستگاه آبگیری گوجه فرنگی , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , مصارف گوناگون تالک Talc , فروش پودر بنتونیت مناسب سیستم ارتینگ , تولید و فروش انواع روغن های گیاهی روبیکا , دمنوش سیب و به اردکان , فروش رگلاتور مونو اکسید کربن , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , فروش کنجد بوداده مخصوص ارده گیری , تولید و فروش کره بادام زمینی ایرانی , فروش رگلاتور گاز مانومترگاز , شارژ کاتریج سهروردی شمالی , شارژ کاتریج اختیاریه , رگلاتور گاز کلر فروش رگلاتور گاز کلر , فروش مانومتر نیتروژن فروش رگلاتور نیتروژن , دستگاه آسیاب فیلتری ادویه جات , خودروبر جرثقیل یدک کش تهرانپارس شرق تهران , فروشنده رگلاتور فروشنده مانومتر فروشنده فلومتر , روانشناس بالینی مشاوره خانواده , فروش گازترکیبی گاز کالیبراسیون گاز میکس ساخت گاز , فلومتر گاز فلومتر صنعتی فلومتربرنجی , آسیاب و پودر کن ادویه جات کیلویی , فروش رگلاتور اکسیژن مانومتر اکسیژن , رگلاتور اکسیژن فروش رگلاتور گاز اکسیژن , رگلاتور هیدروژن فروش مانومتر هیدروژن , فروش رگلاتور گاز با گارانتی و خدمات پس از فروش , نمایندگی شامپوی رفع سفیدی موی سر دیسکریت discreet , خدمات طراحی سایت در یاس وب , دستگاه علوفه خردکن شایان کالا , فروش رگلاتور درا استار فروش مانومتر , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه و لیپوماتیک , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه ولیپوماتیک , فروش رگلاتور گاز , رگلاتور هرکولس مانومتر برنجی آلمانی همراه گیج , پکیج تصفیه آب رزین آنیونی کاتیونی تصفیه فاضلاب بهداشتی , Change over چنچ اور , در و پنجره دو جداره , تعمیر مانومتر و رگلاتور , فروش مانومتر رگلاتور گاز رگولاتور هریس برنجی , وکیل طلاق و ملکی در کرج و تهران , تعمیر رگلاتور تعمیر مانومتر تست , دستگاه خانگی کره گیر پسته و فندق , فروش تیغه فولادی ضد سرقت ضد حریق درب کرکره ای , تولید و فروش درب و کرکره برقی با قیمت مناسب , فروش کرکره برقی درب کرکره ای طرح چوب , ثامن دُر تولید کننده و اجرای انواع درب اتوماتیک , طراحی و تولید درب اتوماتیک شیشه ای , رگلاتور استیلن مانومتراستیلن فروش رگلاتور استیلن قیمت مانومتر , باربری در کرج باربری در عظیمیه اتوبار کرج , فروش رگلاتور دو مرحله ای و مانومتر دو مرحله ای , فروش انواع مانکن , مجموعه صنایع غذایی پدیدار برژان , وکیل ارزان قیمت در کرج وکیل پایه یک دادگستری , فروشگاه مرکزی گاوصندوق , جعبه پلاستیکی ابزار , تولید سبد پلاستیکی انواع مختلف , تولید بشکه پلاستیکی صنعتی و بهداشتی , فروش پالت پلاستیکی , راهبند آکاردئونی ترافیکی , فروش فول فت سویا , ثبت آگهی خرید و فروش اسب , کابینت آشپزخانه , شرکت فرایند انرژی , فروش لیمو خشک , فروش سیاه دانه , فروش فلفل سیاه , فروش زنجبیل , فروش دارچین , فروش زردچوبه , فروش انواع کنجد , لواؤم ایمنی کار , فروش ویژه و واردات گسترده اسید فرمیک , فروش ویژه اسید استیک , دستگاه شیر دوشی سیارمخصوص دامداریها و گاوداریها , دستگاه خانگی شالی کوب و سفید کننده برنج , دستگاه آسیاب چند کاره مخصوص دامداریها , اقامت و مهاجرت به کانادا , پاسپورت و شهروندی کانادا , فروش گرافیت بصورت پودر و گرانول , فروش فنل , فروش کربنات باریم , فروش گلیسیرین , ترامپولین دو نفره با قیمت مناسب , فروش انواع پسیو شبکه به صورت تخصصی , فروش انواع تلفن های ویپ سیسکو CISCO , فروش انواع روتر های سیسکوcisco , فروش انواع سوئیچ های سیسکو cisco , بشکه لیتری , سبدپلاستیکی , فروش زینک اکسید , تولید کننده انواع بنتونیت , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ریخته گری آلومینیوم عیوضی , فروش گندم جو ذرت وسویا , فروش ویژه فول فت سویا , فروش ویژه و واردات گسترده دی اتیلن گلایکول DEG , تولید و فروش ویژه کود مرغی پلیت شده , فروش کود کامل بیولوژیک ارگانیک باغی و زراعی , تولید و فروش کود پلت مرغی قیمت خط تولید کود پلت مرغی , کائولن , فروش ویژه و واردات گسترده مونو اتیلن گلایکول MEG , فروش ویژه و واردات گسترده ایزو فتالیک سید IPA , سییلیکون کارباید , ساخت و فروش تابلوهای ترافیکی و جاده ای , اخطار دهنده بالابودن ترمز دستی وباز بودن کمربند ایمنی , تدریس خصوصی شیمی , گروه تولید و چاپ نایلون یاس , تولید کننده پلاستیک حبابدار و ضربه گیر حبابدار , تولید کننده شیرینگ حرارتی PVC , تولید و فروش نایلکس رکابی دسته دار سفید , تولید کننده لیبل کرکره و پنجره یو پی وی سی , تولیدکیسه پلاستیکی چاپی , کیسه نایلون حبابدار تولید کننده کیسه حبابدار , تایمر برف پاک کن اتوبوس کامیون وانت , هندزفری سامسونگ , قیمت زایلین مخلوط , فروش فوری فنول , قیمت استون , فروش متانول , تیتان , فروش تیتان k , تصفیه آب صنعتی , خرید خانه در ترکیه , قفل پارکینگ , تولید کننده کیسه فریزر رولی , تولید کننده کیسه فریزر , میکسر همزن آزمایشگاهی پر قدرت , جدا کننده پارکینگ , تقسیم کننده پارکینگ , آینه محدب ترافیکی پلی کربنات , آینه محدب پلی کربنات , تست , گوهرسازه تولیدکننده انواع قالب بتن وکانکس , محافظ ستون پارکینگ , ضربه گیر ستون پارکینگ , خرید آینه جاده ای , آینه پارکینگ , آینه جاده , فروش وسایل خانه بازی , فروش دستگاه تولید نایلون با کیفیت , سازنده دستگاه تولید نایلوننایلکسدوخت تمام اتوماتیک , مشاوره و خرید و فروش تولید نایلکس نایلون زباله , فروش دستگاه تولید نایلون نایلکس سلفون کیسه زباله , خرید چراغ راهنمایی رانندگی , فروش انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی , فروش چراغ راهنمایی و رانندگی , سرعت گیر پلاستیکی ماشین , فروش راهبند آکاردئونی چرخ دار و بدون چرخ , خرید بشکه ترافیکی ایمنی , سرعت گیر ماشین , سرعت گیر پارکینگ , فروش سبد لبنیات و بسته بندی پری پک , سبد تایی شیر سبد پرین پک سبد شیر نایلونی , سبد خرما سبد خرمایی , خرید کارواش نانو بخار حرفه ای فیدار کلین , فروش بسته های معیشتی ویژه ماه محرم , تولید سنگ های ساختمانی ایلیا , تولید بلوک سبک ایلیا , تابلو برق بانک خازن , فروش پارکت کرنو پل , پخش و فروش پارکت ارتا فلور , فروش کربن فعال , خدمات در منزل , فروش پلی الکترولیت کاتیونی و آنیونی , فروش پلی آلومینیوم کلراید صنعتی , فروش مس سولفات , جت پرینتر پارسا , کابینت های گلس و ام دی اف و تخت تاشو کم جا در کرج , بانک باطری , مبلمان مدرن راحتی گروه تولیدی مبلمان قرن , فروش سبد اسباب کشی , قیمت و خرید مخروط حلقه دار ترافیکی , قیمت و خرید کله قندی ترافیکی , جدا کننده خیابانی ترافیکی , بشکه ایمنی ترافیکی , خرید بشکه ترافیکی , خرید وفروش کربنات باریم , خرید فروش اسید فسفریک , خرید وفروش تیتان با بهترین کیفیت , فروش مواد شیمیایی تری سدیم فسفات , مبل راحتی مدل فیلون , فروش سبد پلاستیکی و وان پلاستیکی , سبد پلاستیکی دور بسته صنعتی , فروش قیچی باغبانی الکتریکی پایه بلند , آموزش معرق چوب ساخت زیورآلات حضوری و مجازی , آینه جاده ای , خرید آینه محدب برای پارکینگ , آینه محدب ترافیکی پلی کربنات , خرید آینه محدب استیل , فروشنده آینه محدب پارکینگ با بهترین قیمت و کیفیت , تابلوهای ترافیکی شهری , بازالت دانه بندی , فروش جوهر میل سابلیمیشن INKTEC , فروش جوهر لیتری اپسون INKTEC , فروش کاغذ رول سابلیمیشن ZIGMA , فروش جوهر لیتری سابلیمیشن inktec smart , کیف دیجیتال فروشگاه نرم افزارهای اورجینال , تجهیزات پارکینگ , تابلو جاده ای , خرید چراغ راهنمایی رانندگی , فروشگاه تجهیزات ایمنی ترافیکی پارکینگی بازار ترافیکی , تجهیزات ایمنی , آینه محدب ترافیکی , تجهیزات ترافیکی , فروش عمده و تکی فیوز مینیاتوری تک فاز و دو فاز و سه , سطل پلاستیکی کیلویی , سطل پلاستیکی کیلویی , سطل پلاستیکی کیلویی , طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی , طراحی و ساخت تابلو برق صنعتی تابلو برق بانک خازن تابلو برق بانک خازن , فروش عمده ماسک n و جراحی , فروش گان ایزوله بیمارستانی , شیلد محافظ صورت پزشکی , باربری در شهریار باربری در فردیس کرج , حمل و جابه جایی و تخلیه بار با جرثقیل تن , جرثقیل تن حمل کانکس و , حمل جابجایی تخلیه و بارگیری با جرثقیل تن , اتصال داربست , تولید و فروش بست چهار پیچ در برندهای مختلف , بست آهنگیر داربست , تولید کننده بست دو پیچ , کفی داربست ,