فرصتی ویژه ، درج آگهی رایگان در بخش نیازمندیهای کشوری قاره - سکوی پرتاب شما

چهارشنبه، 31 شهريور ماه، 1400

تبلیغات ویژه

 

 

منوی اخبار و سرگرمی
بهترین سرگرمی های وب
آمار بازدید
تبلیغات

 

 

 

 

 

************************

لینک های پیشنهادی قاره :

                                    

فروش شارژ موبایل                               

خرید و فروش خط رند                           

* قیمت ارز ، طلا ، سکه                           

*  تورهای مسافرتی                                  

                             

************************

 

 

 

رندنیلی


 

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل

 
آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل
گروه : كامپيوتر
زير گروه : خدمات شبكه
قيمت
- تماس بگیرید
تلفن
66932635
آدرس
تهران - تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، کوچه امینیان، شماره 2، واحد 17

به اشتراک بگذاريد

 
شرح آگهي :


آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل

||آلما شبکه || تجهیزات فیبر نوری|| تلفن: 66932635||

آلما شبکه ارائه کننده خدمات پشتیبانی شبکه، با تکيه بر تجربه و دانش فني چندين ساله مديران خود در حوزه­هاي گوناگون تکنولوژي شبکه زيرساخت(Structured Cabling) در سطوح ملي بنا به احساس نياز روزافزون جامعهIT بر آن شد، که با گردآوري جمعي از متخصصان و نخبگان زبده صنعت فن آوري ارتباطات و اطلاعاتنسبت به ارائه خدمات مشاوره، راه حلهاي جامع شبکه، طراحي، اجراء و پشتيباني، تامين بهنگام تجهيزات تخصصي و فوق تخصصي اکتيو و پسيو شبکه با محوريت محصولاتتجهیزات فیبر نوری به هدف توسعه و بهينه سازي قدم به اين عرصه بگذارد.

فيبر نوري يكي از محيط هاي انتقال داده با سرعت بالا است . امروزه از فيبر نوري در موارد متفاوتي نظير: شبكه هاي تلفن شهري و بين شهري ، شبكه هاي كامپيوتري و اينترنت استفاده بعمل مي آيد. فيبرنوري رشته اي از تارهاي شيشه اي بوده كه هر يك از تارها داراي ضخامتي معادل تار موي انسان را داشته و از آنان براي انتقال اطلاعات در مسافت هاي طولاني استفاده مي شود.

فیبر نوری لگراند فرانسه مجموعه کاملی از متعلقات فیبر نوری را عرضه کرده، که در تکمیل کردن هر چه بیشتر یک راه حل پسیو End to End کمک شایانی می ‌کند. این متعلقات شامل پچ‌پنل فیبر، پچ‌کورد، کابل، tray و ... می‌باشد.لطفاً جهت اطلاع از انواع محصولات فیبر نوری لگراند به وبسایت شرکت آلما http://www.almanetco.comمراجعه فرمایید.

انواع فیبر نوری به صورت زیر دسته بندی می گردد:

- فيبرهاي تك حالته(Single-Mode):بمنظور ارسال يك سيگنال در هر فيبر استفاده می‌شود، مانند: تلفن 

- فيبرهاي چند حالته(Multi-Mode):بمنظور ارسال چندين سيگنال در يك فيبر استفاده ميشود، مانند: شبكه‌هاي كامپيوتريو Backbone

همچنین آلما به مفتخر به ارائه رنج کاملی از محصولات فیبر نوری هلوکیبلآلمان Helukabelمی باشد. لیست این محصولات به قرار زیر می باشد:

- Fibre Multimode in/out 4 core 50/125 OM2e

- Fibre Multimode in/out 6 core 50/125 OM2e

- Fibre Multimode in/out 8 core 50/125 OM2e

- Fibre Multimode in/out 12 core 50/125 OM2e

- Fibre Multimode out 12 core steel armored 50/125 OM2e

- Fibre Singlemode in/out 8 core OS2e

- Fibre Singlemode in/out 12 core OS2e

- Fibre Singlemode out 8 core Steel armored OS2e

- Fibre Singlemode out 12 core Steel armored OS2e

- Fibre Singlemode out 24 core Steel armored OS2e

- Patch Panel 12xSC-Dx, 24 Port Loaded Multimode, fix

- Patch Panel 12xSC-Dx,  24 Port Loaded Singlemode, fix

- Pigtail SC OM2e

- Pigtail SC OS2e

- Pigtail LC OM2e

- Pigtail LC OS2e

- Patch Cord 2m OM2e SC-SC Duplex

- Patch Cord 2m OS2e SC-SC Duplex

- Patch Cord 2m OM2e LC-SC Duplex

- Patch Cord 3m OM2e LC-SC Duplex

- Patch Cord 2m OM2e LC-LC Duplex

- Patch Cord 3m OM2e LC-LC Duplex

- Patch Cord 2m OS2e LC-LC Duplex

- Patch Cord 3m OS2e LC-LC Duplex

 

لطفاً جهت دریافت کاتالوگ محصولات فیبر نوری به وبسایت شرکت آلما http://www.almanet.irمراجعه فرمایید.همچنین جهت دریافت لیست قیمت محصولات فیبر نوری لگراند و لیونی با واحد مهندسی فروش شرکت آلما تماس حاصل فرمایید

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای‌ - 66932688 - 66932635 تماس حاصل فرمایید یا به وبسایت شرکت آلما شبکه (ارائه کننده خدمات فیبر نوری) به آدرس  http://www.almanetco.comمراجعه فرمایید.

وبسایت تخصصی شرکت آلما شبکه: www.almanet.ir

www.almanetc.com

ایمیل: info@almanet.ir

ایمیل واحد فروش شرکت آلما: sales@almanet.ir

تلفن: 66932635 –66932688

فکس:66932635 –66932688

تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، کوچه امینیان، شماره 2، واحد 17


این آگهی مفید بود؟ بلی 0

ارتباط با صاحب تبليغ :

*براي تكميل فرم ستاره دارها را پر كنيد
گيرنده
* نام شما
کشور
تحصيلات
شغل
* ايميل
* موضوع پيام
* متن پيام
 
 
 

این بخش اختصاص به اعضای سایت دارد.لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید عضو شوید.

نام
ایمیل
وب سایت
نظر
تولید کننده نایلکس , تولید کننده نایلکس رکابی درجه یک و دو , پرورش قارچ و ورمیکولیت , ارائه کابل شبکه اعلام حریق اورجینال هلوکیبل آلمان , معرفی کابل KNX هلوکیبل جهت خانه هوشمند , معرفی استانداردهای شبکه در وبسایت آلما شبکه , فروش انواع پچ کورد اورجینال هلوکیبل , فروش انواع کیستون شبکه هلوکیبل , سیلیس ویژه فیلتر شنی , ارائه کابل شبکه اعلام حریق اورجینال هلوکیبل آلمان , معرفی کابل KNX هلوکیبل جهت خانه هوشمند , معرفی استانداردهای شبکه در وبسایت آلما شبکه , فروش انواع پچ کورد اورجینال هلوکیبل , فروش انواع کیستون شبکه هلوکیبل , محصولات کنجدی روبیکا , تولید کننده انواع کارتن و جعبه مقوایی , تولیدکننده انواع جعبه های لمینتی وغیره بالای ۵۰۰۰عدد , کارتن وجعبه سازی ماهان پک , کابینت آشپز خانه کابینت ام دی اف در کرج کابینت , شماره وکیل تهران وکیل طلاق توافقی در تهران , فروش سبزی تازه آماده و سبزی خشک , رول فوم eva , مناسب ترین قیمت ترانکینگ لگراند , آلما شبکه نمایندگی رک پایا سیستم , آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل , آلما شبکه ارائه کننده ترانک , آلما شبکه ارائه دهنده جدیدترین کابل شبکه لگراند فرانسه , پخش انواع چوب نژاد روسی , فر گردان قنادی , تونل پخت اتومات نان , فر طبقاتی مخصوص نان حجیم , دستگاه پخت نان سنتی , مناسب ترینقیمت ترانکینگ لگراند , آلما شبکه نمایندگی رک پایا سیستم , آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل , آلما شبکه ارائه کننده ترانک , آلما شبکه ارائه دهنده جدیدترین کابل شبکه لگراند فرانسه , دستگاه چاپ دیجیتال پارچه سابلیمیشن , مزیت های استفاده از بنتونیت در کشاورزی , فروش ام دی اف خام فروش ام دی اف سفید , فروش ام دی اف خام به صورت عمده , محصولات کنجدی و شیرینیجات یزدی تحت برند روبیکا , انواع کیستون اورجینال لگراند , پچ کورد اورجینال لگران , پچ پنل اورجینال لگراند , کابل شبکه اورجینال لگراند , محصولات جدید اورجینال لگراند , میکسر چسب میکسر زد خمیرگیر , برخی از خواص فیزیکی تالک , مزایای استفاده از پرلیت در کشاورزی , لیست قیمت انواع کیستون اورجینال لگراند , لیست قیمت پچ کورد اورجینال لگراند , لیست قیمت پچ پنل اورجینال لگراند , لیست قیمت کابل شبکه اورجینال لگراند , لیست قیمت محصولات جدید اورجینال لگراند , فروش ویژه پلی استایرن مقاوم به ضربه HIPS , فروش ویژه متا اکرلیک اسید MAA , فروش ویژه هیدروکسی پروپیل متا اکریلات HPMA , فروش ویژه بوتیل گلایکول BG , فروش ویژه پترو رزینC و C , فروش ویژه تیتان تیتانیا , فروش ویژه تیلوز , فروش ویژه دو اتیل هگزیل اکریلات , فروش ویژه سود مایع کاستیک سودا , فروش ویژه فنول , فروش ویژه متیل اتیل کتون MEK , رول کاغذی بستر مرغداری , فروش ویژه متیل متااکریلات MMA , فروش ویژه مونو پروپیل گلایکول پروپیلن گلیکول PG MPG , فروش ویژه نئو پنتیل گلایکول NPG , فروش ویژه وینیل استر ورساتیک VEOVA , سایبان پارکینگ و خودرو , نرم افزار اورجینال SymantecMessaging Gatewayسیمانتک اورجینال , فروش ویژه کالیفون کالیفن رزین , فروش ویژه پلی یورتان TPU , فروش ویژه پودر فوکو , فروش ویژه پلی پروپیلن PP , فروش ویژه پلی اولفین الاستومرLucene POE , فروش ویژه پلی استایرن معمولی , فنرسازی و واشر بری کبیر تولید کننده انواع فنر فشاری کششی شاخکدار و واشرهای نسوز , فروش ویژه پلی اتیلن سبک LDPE , فروش ویژه اتیلن پروپیلن داین مونر EPDM , فروش ویژه پلی پروپیلن PP , فروش ویژه پلی استال هوستافرم POM , فروش ویژه آنتی اکسیدانت ایرگانوکس , فروش ویژه EVA اتیلن وینیل استات , فروش ویژه افزودنی های تخصصی پلیمری , فروش ویژه استایرن آکریلونیتریل SAN , فروش ویژه استایرن اتیلن استایرن بوتادین sebs , فروش تخصصی پلی متیل متاکریلات PMMA اکرلیک دگالون , فروش ویژه پلی وینیل کلراید PVC , فروش ویژه متالوسن , فروش ویژه ترموپلاستیکTPE , فروش ویژه پلی کربنات PC , یونیت هیتر صنعتی و برقی ساراول , فروش ویژه تافمر , دستگاه ضدعفونی کننده محیط وضد انواع ویروس ها , فروش ویژه پلی بوتیلن ترفتالات Pbt , فروش ویژه پلی آمید نایلون PA , فروش ویژه پلی استایرن انبساطی EPS , نرم افزار اورجینال SymantecMessaging Gatewayسیمانتک اورجینال , فروش ویژه پلی اتیلن سنگین HDPE , فروش ویژه پلی اتیلن ترفتالات PET , فروش ویژه الیاف شیشه , فروش ویژه اسید استئاریک اسید استاریک , فروش ویژه SMR , فروش ویژه ASA اکلیریک استایرن اکریلونیتریل , فروش ویژه استایرن بوتادین استایرن SBS , فروش تخصصی ABS اکریلونیتریل بوتادین استایرن , پرلیت در مخازن کرایوژنیک , پرلیت در مصارف صنعتی , فرش اینترنتی کتاب ومحصولات فرهنگی , معرفی نرم افزار Symantec protection for SharePoint Serversسیمانتک , معرفی نرم افزار Symantec Protection Engine for Attached Storageسیمانتک , نرم افزار Protection Suit Enterprise در نمایندگی سیمانتک , باریت در تهیه مواد شیمیایی باریم دار , کباب پز باربیکیو مدل Z , خرید و فروش سیمکارت همراه اول , روغن گیری در شیراز , تولید و فروش شربت های گیاهی و میوه ای , نارون کارتن تولید کننده انواع کارتن و جعبه , کباب پز باربیکیو مدل G , قیمت خرید رادیاتور پنلی و رادیاتور فولادی پنلی , تولید انواع PPرنگی ومشکی جهت تولید قطعات خودرو , پایا دما ارائه دهنده اطلاعات فنی و تخصصی مفید درباره ی سیستم های گرمایشی و مطبوع , کباب پزباربیکیو مدل G , بهترین کابل شبکه , فروش کابل شبکه اورجینال انواع برند خارجی , فروش کابل شبکه , ماشین کنترلی هلیکوپتر , عمل بینی پیکر تراشی پروتز سینه لیفت سینه , طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی , ایزوفتالیک اسید PIA , پرلیت در تولید سموم و آفت کش ها Perlite , برخی از خواص فیزیکی تالک Talc , فروش سبزی تازه آماده و سبزی خشک , دستمال الکلی و ماسک سه لایه پزشکی , فر پیتزا تنور پیتزا , برگزاری دوره های آیلتس دوره های آلمانی پکیج های مکالمه فشرده انگلیسی , فروش عمده زعفران پخش کلی و جزئی انواع زعفران , دستگاه کره گیر و دوغ ساز , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , فروش فراورده های ذرت , فروش گلوتن ذرت , دستگاه آب گوجه گیری صنعتی , دستگاه آبگیری گوجه فرنگی , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , آلما شبکه ارائه دهنده انواع سوئیچ اورجینال سیسکو , مصارف گوناگون تالک Talc , فروش پودر بنتونیت مناسب سیستم ارتینگ , تولید و فروش انواع روغن های گیاهی روبیکا , دمنوش سیب و به اردکان , فروش رگلاتور مونو اکسید کربن , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC , فروش کنجد بوداده مخصوص ارده گیری , تولید و فروش کره بادام زمینی ایرانی , فروش رگلاتور گاز مانومترگاز , شارژ کاتریج سهروردی شمالی , شارژ کاتریج اختیاریه , رگلاتور گاز کلر فروش رگلاتور گاز کلر , فروش مانومتر نیتروژن فروش رگلاتور نیتروژن , دستگاه آسیاب فیلتری ادویه جات , خودروبر جرثقیل یدک کش تهرانپارس شرق تهران , فروشنده رگلاتور فروشنده مانومتر فروشنده فلومتر , روانشناس بالینی مشاوره خانواده , فروش گازترکیبی گاز کالیبراسیون گاز میکس ساخت گاز , فلومتر گاز فلومتر صنعتی فلومتربرنجی , آسیاب و پودر کن ادویه جات کیلویی , فروش رگلاتور اکسیژن مانومتر اکسیژن , رگلاتور اکسیژن فروش رگلاتور گاز اکسیژن , رگلاتور هیدروژن فروش مانومتر هیدروژن , فروش رگلاتور گاز با گارانتی و خدمات پس از فروش , نمایندگی شامپوی رفع سفیدی موی سر دیسکریت discreet , خدمات طراحی سایت در یاس وب , دستگاه علوفه خردکن شایان کالا , فروش رگلاتور درا استار فروش مانومتر , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه و لیپوماتیک , جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه ولیپوماتیک , فروش رگلاتور گاز , رگلاتور هرکولس مانومتر برنجی آلمانی همراه گیج , پکیج تصفیه آب رزین آنیونی کاتیونی تصفیه فاضلاب بهداشتی , Change over چنچ اور , در و پنجره دو جداره , تعمیر مانومتر و رگلاتور , فروش مانومتر رگلاتور گاز رگولاتور هریس برنجی , وکیل طلاق و ملکی در کرج و تهران , تعمیر رگلاتور تعمیر مانومتر تست , دستگاه خانگی کره گیر پسته و فندق , فروش تیغه فولادی ضد سرقت ضد حریق درب کرکره ای , تولید و فروش درب و کرکره برقی با قیمت مناسب , فروش کرکره برقی درب کرکره ای طرح چوب , ثامن دُر تولید کننده و اجرای انواع درب اتوماتیک , طراحی و تولید درب اتوماتیک شیشه ای , رگلاتور استیلن مانومتراستیلن فروش رگلاتور استیلن قیمت مانومتر , باربری در کرج باربری در عظیمیه اتوبار کرج , فروش رگلاتور دو مرحله ای و مانومتر دو مرحله ای , فروش انواع مانکن , مجموعه صنایع غذایی پدیدار برژان , وکیل ارزان قیمت در کرج وکیل پایه یک دادگستری , فروشگاه مرکزی گاوصندوق , جعبه پلاستیکی ابزار , تولید سبد پلاستیکی انواع مختلف , تولید بشکه پلاستیکی صنعتی و بهداشتی , فروش پالت پلاستیکی , راهبند آکاردئونی ترافیکی , فروش فول فت سویا , ثبت آگهی خرید و فروش اسب , کابینت آشپزخانه , شرکت فرایند انرژی , فروش لیمو خشک , فروش سیاه دانه , فروش فلفل سیاه , فروش زنجبیل , فروش دارچین , فروش زردچوبه , فروش انواع کنجد , لواؤم ایمنی کار , فروش ویژه و واردات گسترده اسید فرمیک , فروش ویژه اسید استیک , دستگاه شیر دوشی سیارمخصوص دامداریها و گاوداریها , دستگاه خانگی شالی کوب و سفید کننده برنج , دستگاه آسیاب چند کاره مخصوص دامداریها , اقامت و مهاجرت به کانادا , پاسپورت و شهروندی کانادا , فروش گرافیت بصورت پودر و گرانول , فروش فنل , فروش کربنات باریم , فروش گلیسیرین , ترامپولین دو نفره با قیمت مناسب , فروش انواع پسیو شبکه به صورت تخصصی , فروش انواع تلفن های ویپ سیسکو CISCO , فروش انواع روتر های سیسکوcisco , فروش انواع سوئیچ های سیسکو cisco , بشکه لیتری , سبدپلاستیکی , فروش زینک اکسید , تولید کننده انواع بنتونیت , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ساخت انواع قطعات صنعتی و ریخته گری قلع و مس , ریخته گری آلومینیوم عیوضی , فروش گندم جو ذرت وسویا , فروش ویژه فول فت سویا , فروش ویژه و واردات گسترده دی اتیلن گلایکول DEG , تولید و فروش ویژه کود مرغی پلیت شده , فروش کود کامل بیولوژیک ارگانیک باغی و زراعی , تولید و فروش کود پلت مرغی قیمت خط تولید کود پلت مرغی , کائولن , فروش ویژه و واردات گسترده مونو اتیلن گلایکول MEG , فروش ویژه و واردات گسترده ایزو فتالیک سید IPA , سییلیکون کارباید , ساخت و فروش تابلوهای ترافیکی و جاده ای , اخطار دهنده بالابودن ترمز دستی وباز بودن کمربند ایمنی , تدریس خصوصی شیمی , گروه تولید و چاپ نایلون یاس , تولید کننده پلاستیک حبابدار و ضربه گیر حبابدار , تولید کننده شیرینگ حرارتی PVC , تولید و فروش نایلکس رکابی دسته دار سفید , تولید کننده لیبل کرکره و پنجره یو پی وی سی , تولیدکیسه پلاستیکی چاپی , کیسه نایلون حبابدار تولید کننده کیسه حبابدار , تایمر برف پاک کن اتوبوس کامیون وانت , هندزفری سامسونگ , قیمت زایلین مخلوط , فروش فوری فنول , قیمت استون , فروش متانول , تیتان , فروش تیتان k , تصفیه آب صنعتی , خرید خانه در ترکیه , قفل پارکینگ , تولید کننده کیسه فریزر رولی , تولید کننده کیسه فریزر , میکسر همزن آزمایشگاهی پر قدرت , جدا کننده پارکینگ , تقسیم کننده پارکینگ , آینه محدب ترافیکی پلی کربنات , آینه محدب پلی کربنات , تست , گوهرسازه تولیدکننده انواع قالب بتن وکانکس , محافظ ستون پارکینگ , ضربه گیر ستون پارکینگ , خرید آینه جاده ای , آینه پارکینگ , آینه جاده , فروش وسایل خانه بازی , فروش دستگاه تولید نایلون با کیفیت , سازنده دستگاه تولید نایلوننایلکسدوخت تمام اتوماتیک , مشاوره و خرید و فروش تولید نایلکس نایلون زباله , فروش دستگاه تولید نایلون نایلکس سلفون کیسه زباله , خرید چراغ راهنمایی رانندگی , فروش انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی , فروش چراغ راهنمایی و رانندگی , سرعت گیر پلاستیکی ماشین , فروش راهبند آکاردئونی چرخ دار و بدون چرخ , خرید بشکه ترافیکی ایمنی , سرعت گیر ماشین ,