فرصتی ویژه ، درج آگهی رایگان در بخش نیازمندیهای کشوری قاره - سکوی پرتاب شما

سه شنبه، 1 مرداد ماه، 1398

تبلیغات ویژه

 

 

منوی اخبار و سرگرمی
بهترین سرگرمی های وب
آمار بازدید
تبلیغات

 

 

 

 

 

************************

لینک های پیشنهادی قاره :

                                    

فروش شارژ موبایل                               

خرید و فروش خط رند                           

* قیمت ارز ، طلا ، سکه                           

*  تورهای مسافرتی                                  

                             

************************

 

 

 

گفت و گوی مفصل با بنیامین بهادری

بنیامین بهادری (خواننده مطرح موسیقی پاپ) در یک گفت‌وگوی مفصل از حال و هوای این روزهایش، برنامه‌های آینده‌اش و ...سخن گفت.بنیامین در ابتدای این گفت‌وگو درگذشت مرتضی احمدی را تسلیت گفت و ادامه داد: از کودکی با او آشنا بودم. چند سال پیش هم منزل استاد جبلی بودم؛ کسی که از او چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام و او از من درباره شناختم نسبت به استاد احمدی پرسید و وقتی از ویژگی‌های او برایم تعریف می‌کرد، علاقه‌ام به آقای احمدی خیلی بیشتر شد. به ویژه که من جبلی را استاد می‌دانستم و وی احمدی را بزرگ‌تر از خودش می‌دانست.

صمیمیت کودکی دیگر تکرار نشد

او در پاسخ به سوالی درباره کودکی‌اش و زندگی در یک خانه با دو اتاق گفت: زندگی در خانه 2 اتاقه با 5 بچه خیلی کیف می‌داد. گرچه وقتی من 6 ساله بودم، طبقات بالا را ساختیم و اتاق‌های خانه‌مان 5 تا شد. صمیمت آن سال‌ها هیچ‌وقت تکرار نشد.

بهادری درباره بلندپرواز بودنش اظهار کرد: روانشناس‌ها باید در این زمینه‌ها نظر بدهند. من نمی‌توانم تحلیل کنم. من تنها مسیر زندگی خودم را داشتم و می‌خواستم موثر باشم. ادبیات و کلمه از دوران ابتدایی با من عجین بود و آواز را دوست داشتم. همواره به شعر علاقه داشتم و 15، 16 سالگی سنی بود که اولین شعرهایم را گفتم.

این خواننده یادآور شد: 18، 19 ساله بودم که در بین شاعران برگزیده زیر 30 سال رتبه 4 را گرفتم. آن هم با شعری که جزو غزل‌های متوسطم بود. قبل‌تر از آن خواندن با من بود و از دوره ابتدایی در گروه سرود بودم. حتی در همان دوران اولین ملودی‌ام را ساختم که براساس کتاب مرغ زرد کاکلی بود. سوم ابتدایی پایم شکست و در بیمارستان بستری بودم و مادرم برایم این کتاب را آورد و ملودی آهنگ «تنگ غروب هوای تو» همانجا به ذهنم آمد و بعدها بر همین اساس آن را ساختم.

بنیامین بهادری که شامگاه یکشنبه 30 آذرماه میهمان برنامه تلویزیونی «بعضیا» با اجرای علی ضیاء بود، گفت: اولین باری که ساز دست گرفتم، 17 ساله بودم. در مراسم مذهبی قرآن و نوحه می‌خواندم. هرچه مربوط به خواندن می‌شد، انجام می دادم و این کارها را خیلی دوست داشتم.

لطف استاد خلج بود که به کنسرتم آمد

او در پاسخ به سوالی در این‌باره که سبک برخی مداحان را بنیامین برایشان ساخته، تصریح کرد: حسن خلج استاد من در خواندن و سبک رفتار است. ایشان لطف کردند و به کنسرت من هم آمدند. گرچه هیچ‌وقت حق مطلب را درباره او نتوانستم ادا کنم. من همه را دوست دارم و ایشان را بیشتر دوست دارم. شاید سیدفرید احمدی دلیل عمده این موضوع بود و من روی مرثیه‌های‌ فرید ملودی می‌ساختم که حالا از آن به عنوان سبک نام می‌برند.

بهادری درباره دواسمی بودنش توضیح داد: من در شناسنامه وحید بهادری هستم اما بنیامین صدایم می‌کنند. برخی از هم کلاسی‌ها در مدرسه وحید صدایم می‌کردند و من هر دو این‌ها را اسم خودم می‌دانم.

بنیامین درباره واکنش خانواده مذهبی و سنتی‌اش به نخستین آلبوم خود گفت: آلبوم 85 قبل از نوروز بیرون آمده بود. شهریور 85 بود که مادرم گفت: «من آلبومت را نشنیده‌ام آن را برایم بیاور!» او در آشپزخانه ضبط صوت داشت و از من خواست برایش کاست ببرم. من هم یک بسته کاست وکیوم شده برای او گذاشتم و به سفر رفتم. 15 روز بعد که برگشتم دیدم بسته همانطور باز نشده مانده‌ است. گفتم مادر می‌خواهی آلبوم را گوش بدهی؟ بعد از 7 ماه از انتشار با هم آلبوم را گوش دادیم.

وی افزود: کسی مرا از این کار نهی نمی‌کرد، چون خلاف که نبود. در خانواده ما درس و تحصیلات مهم است و می‌گفتند دانشگاهتان را حتما بروید.

از دانشگاه انصراف دادم تا از سربازی معاف شوم

بهادری درباره انصرافش از دانشگاه توضیح داد: درس خواندن من به نحوی بود که باید انصراف می‌دادم. چشمم ضعیف بود و من از سربازی معاف می‌شدم اما با مدرک دیپلم. چرا که اگر لیسانس می‌گرفتم، ماجرا مشکوک بود. اما من احساس کردم وقتی می‌توانم معاف شوم و موضوع سربازی هم برای همه پسرها مهم است، پس بهتر است درس را هم رها کنم.

وی ادامه داد: آن زمان نزد رییس دانشگاه رفتم و او به من گفت، حالا که خواننده شده‌ای و آدم مطرحی هستی برای چه می‌خواهی درس را ادامه دهی؟ تو اصلا احتیاجی به ادبیات نداری. این شد که من برگه انصرافم را نوشتم. راستش این بود.

هیچ‌وقت بدون مجوز کار نکردم

بنیامین درباره لو رفتن آلبوم 85 گفت: من هیچ‌وقت قصد انتشار هیچ کاری را بدون مجوز نداشتم. آلبوم ما در حال ساخت بود و با تهیه‌کننده‌های مختلفی حرف می‌زدیم. از بین آنها، خیلی‌ها قطعه «دنیا دیگه مثل تو نداره» را می‌شنیدند و از آن رد می‌شدند. در حین جابه‌جایی تهیه‌کننده‌ها قطعه «دنیا دیگه» لو رفت. برخی فکر می‌کردند شخصا از طرف من این اتفاق افتاده است. از سوی دیگر ماشین زنده‌یاد نیما وارسته را دزد زده بود و تمام آثار ما هم آنجا بود. یکی دو هفته بعد از آن ماجرا کار شنیده شد. اتفاقی که مربوط به مهر 84 بود. تا سال 86 هم این قطعه 11 میلیون بار در اینترنت دانلود شده بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا قطعه «لکنت» را می‌توان زنده اجرا کرد، بخش‌هایی از این قطعه را خواند و گفت: آدمهای عادی که خواننده نیستند هم می‌توانند این قطعه را بخوانند و همه آدم‌ها می‌توانند خواننده شوند. 6 دنگ صدا دیگر اهمیتی برای خواننده شدن ندارد و خوانش و محتوا مهم‌تر است.

بنیامین در خصوص انتشار آلبوم 85 اظهار کرد: امروزه مردم با فضای مینی‌مال آشنایی دارند اما در سال 85 این فضا حاکم نبود. قطعه‌ «ساعت دیوار» برای افرادی که بیش از دیگران فکر می‌کنند ساخته شده بود اما برخی منتقدان هم بدون اطلاع نقد کردند و آن را مسخره کردند.

ممنوع الکار نبودم اما 4 سال طول کشید تا کنسرت بگذارم

او در ادامه افزود: وقتی یک چهره می‌درخشد، فضای کنترلی روی آن حاکم می‌شود و در سال 85 این اتفاق برای من افتاد. من 4 سال نتوانستم کنسرت بگذارم و یکسری گفتند، توانایی اجرای زنده ندارد‌. من هیچ موقع ممنوع‌الکار نشدم و خوشبختانه امروز که جلوی شما نشسته‌ام، با وجود تمام اتفاقات بد و خوب حالم خوب است.

بهادری تصریح کرد: نمی‌خواهم فضای گفت‌وگویمان گلایه‌آمیز باشد. من با وجود داشته‌ها و نداشته‌ها حالم خوب است و نمی‌خواهم حال مردم را که در خانه‌ها نشسته‌اند، خراب کنم. آن زمان فضای کنترل شدیدی بود و بیلبورد تبلیغاتی که با عکس من برای یک سال مجوز گرفت، بعد سه هفته جمع‌آوری شد. اگر سینمایی‌ها بودند، این موضوع را در بوق و کرنا می‌کردند اما من از همه گذشتم؛ به آینده خوش‌بین و امیدوار هستم.

همکاری ماندگار با فرید احمدی

بنیامین درباره همکاری با فرید احمدی توضیح داد: تا به امروز به جز ترانه‌های فرید احمدی چیز دیگری نخوانده‌ام زیرا ترانه‌های او خارج از حد تصور است؛ من خودم شاعر هستم اما خودم را در مقابل فرید هیچ می‌بینم.

وی ادامه داد: آلبوم 88 به دلیل برخی از سخنان منتقدان مهجور ماند اما قطعاتی از آن به خوبی شنیده شد. در این آلبوم فرید بود اما نبود نیما آسیب بزرگ بود. خود من هم آلبوم 85 را از 88 بیشتر دوست داشتم.

بهادری تأکید کرد: آلبوم 82 فضایی کاملا مذهبی داشت و قرار بود 8 خواننده آلبوم «ماه مهربون» را بخوانند که در سال 82 از ارشاد مجوز نگرفتیم اما بعد از شنیده شدن آلبوم 85 قطعات آلبوم «ماه مهربون» با صدای من که به عنوان اتود روی ملودی‌ها خوانده بودم، منتشر شد و من خدا را به دلیل این اتفاق و اینکه توانستم کاری باب میل خود بسازم، شکر کردم.

بهادری یادآور شد: در سال‌های 91 و 93 هم قطعه‌های مذهبی خواندم که قطعه «گل یاس» با اقتباس از یک بیتی که امام علی(ع) پس از شهادت حضرت زهرا (س) سروده‌اند و هم‌معنای «دنیا دیگه مثل تو نداره» است، ساخته شد.

قرار بود ازدواج من و نسیم با پوستر آلبوم 93 رسانه‌ای شود

بنیامین بهادری از حرف زدن درباره حادثه 29 آذر 92 و از دست دادن همسرش پرهیز کرد و در پاسخ به اینکه در برخی رسانه‌ها مطرح شده بود، بنیامین برای مرگ همسرش برنامه ریزی کرده است، گفت: دوست ندارم دیگر در مورد حادثه‌ سال گذشته صحبت و مردم را بیش از این وارد فضای غم‌انگیز کنم، فقط می‌توانم بگویم که اتومبیل ما طبق گفته شاهدان ماجرا، پنچ دور چرخ خورد و در آن اتومبیل من و بارانا هم بودیم و این حادثه نمی‌تواند با نقشه قبلی از سوی من باشد.

وی ادامه داد: گاهی به خدا می‌گفتم ای کاش من به جای نسیم دچار این حادثه می‌شدم اما وقتی به عواقبش فکر می‌کنم و اینکه برای نسیم چه حواشی‌ای پیش می‌آمد از وضعیت الانم راضی هستم.

بنیامین در خصوص پوشیده ماندن ماجرای ازدواجش نیز تصریح کرد: من و نسیم از سال 79 با هم آشنا بودیم و سال 88 با هم عقد کردیم. او عکاس آلبوم 88 بود و عکاسی سنگینی انجام داد. بعد بارانا خیلی زود تصمیم گرفت به زندگی ما وارد شود؛ خانم‌ها هم که در آن شرایط دوست ندارند مقابل دوربین باشند. بعد از آن ما تصمیم داشتیم با یک برنامه‌ریزی قبلی این اتفاق را عمومی کنیم که درست 4 روز قبل از تولد 1 سالگی بارانا پدر نسیم فوت شد و سال بعد هم زمانی که جلسه‌ای با 20 انسان سرشناس داشتیم، قرارشد در قالب پوستر آلبوم 93 موضوع ازدواجمان را بیان کنیم که این اتفاق افتاد.

تصمیم‌گیری‌های کاری‌ام با نسیم بود

بهادری تصریح کرد: من از سال 79 با آدمی عجین و اخت بودم که روی من تاثیر زیادی داشت و تصمیم‌گیریهای کاری من هم هیچ‌وقت به تنهایی نبود، بلکه هر کاری کردیم 2 نفری با هم پیش می‌رفتیم.

وی در ادامه افزود: هرگز فکر نمی‌کردم نسیم را در 29 سالگی از دست بدهم و یک تصادف زندگی مرا دگرگون کرد. نسیم آمدن و رفتنش موهبت بود، چه اشکالی دارد، تمام سرمایه‌ یک فرد همسرش باشد؟ ورود و خروج نسیم به زندگی من برکت و خیر به همراه داشت و این همان معنای حقیقی عشق است.

بنیامین با اشاره به همکاری با علی ضیاء در ماه عسل 91 و خواندن تیتراژ برنامه، از عمیق‌تر شدن دوستی‌اش با ضیاء از همان سال یاد کرد.

او همچنین درباره امام حسن(ع) گفت: من امشب با فکر کردن به اینکه 12 قطعه برای امام حسین (ع)خوانده ام و هیچ اثری برای امام حسن (ع) ندارم، پی به مظلومیت ایشان بردم؛ زنده یاد نیما وارسته هر گاه به مشکلی در کار برمی‌خورد، امام حسن (ع) را صدا می‌زد و مشکلش حل می‌شد. امام حسن (ع) بسیار کریم هستند و از مردم می‌خواهم که حاجاتشان را از این آقا بخواهند.

او در بخش دیگری از این گفت‌وگو اظهار کرد: روحیات من به فضاهای مذهبی بسیار نزدیک است و عاشق کار کردن در این فضا هستم؛ هدف موسیقی پاپ ابراز احساسات مردم به یکدیگر است و حتی یک عشق مجازی هم اگر درست ساماندهی شود، می تواند انسان را به خدا برساند. در بسیاری از سخنان ائمه و پیامبران به ابراز عشق توصیه شده و حضرت علی(ع) هم دو بیتی‌ را در فراق حضرت زهرا(س) سروده‌اند.

بنیامین تصریح کرد: فاکتور اول و دوم خوشبختی خانواده‌ای هستند که تو را درست کرده‌اند و خانواده‌ای که تو ایجاد می کنی. به نظرم نزدیکی به خانواده فاکتور اول خوشبختی است و اینکه در محل و وطن خودت باشی، فاکتور دوم خوشبختی است. من خانواده و کشور و شهرم را دوست دارم.

او درباره فعالیت‌های آینده‌اش نیز گفت: هفته دیگر نیز تور کنسرت‌هایم در ایران آغاز می‌شود و به شهرهای زاهدان، بندرعباس، شهرکرد، رامسر، ساری و چابهار می‌روم. ضمن اینکه 5 بهمن‌ماه در تهران در سالن بزرگی که مناسب جمعیت مخاطبان باشد، کنسرت اجرا می‌کنیم.

بهادری تأکید کرد: اکثر سالن‌های ما مطابق استانداردها نیستند و از طرفی گنجایش کمی دارند و 2500 نفره هستند. بنابرین ما در 2 شب در 4 سانس اجرا داریم. قرار است کاری کنیم تا فهرست 40 قطعه منتشرشده در این سال‌ها را به مخاطبان بدهیم و با رنگ‌بندی آنها مشخص کنیم در هر اجرا قرار است کدام قطعات اجرا شوند.

این خواننده پاپ یادآور شد: بعد از تهران، به اروپا خواهیم رفت و 18 بهمن‌ماه در هامبورگ و 25 بهمن‌ماه در لندن کنسرت داریم.

او درباره همکاری با فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» هم گفت: باعث افتخارم بود بتوانم به این فیلم کمک کنم و افتخاری با خواندن تیتراژ در این کار شرکت کردم. امیدوارم این قطعه‌ برای بهتر دیده شدن فیلم موثر باشد.

در پایان این قسمت از «بعضیا» نماآهنگ «چند متر مکعب عشق» که این روزها اکران شده با صدای بنیامین بهادری روی آنتن رفت

 

منبع : ایسناقرار بود ازدواج من و نسیم , مشکلات بهادری , مرگ همسر بنیامین بهادری , همکاری بنیامین با فرید احمدی , گفت و گویی با خواننده پاپ ایران ,

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 3 دي ماه، 1393 توسط sbs  پرینت
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

بهترین خدمات و تجهیزات مجالس برای منازل , اجاره انواع ظروف پذیرایی , ساخت و نصب انواع نرده و حفاظ استیل , شوز بگ کوله پشتی ورزشی کوله ورزشی کوله پشتی باشگاهی کوله اسپرت , آفتابگیر خودرو افتابگیر تبلیغاتی خودرو آفتابگیر سوزنی خودرو آفتابگیر رود , جی پی اس مولتی فرکانس شمیم , قم تیکت , اکسید آلومینیم جهت پولیش , فروش دستگاه تایی حرفه ای جوجه کشی , فروش دماسنج و رطوبت سنج مدل htc , دستگاه سلفون کش , دستگاه جوجه کشی شترمرغ تایی , بذر قارچ صدفی , پخش ظروف قارچ , مه پاش رطوبت ساز الکتریکی , گانودرما گیاه سلامتی , آموزش برنامه نویسی وب , تولید کننده نایلکس درجه یک بهداشتی , تولید کننده نایلکس درجه یک بهداشتی , تولید کننده پلاستیک دسته دار , مرکز تولید نایلکس سفید , تولید کننده نایلکس رکابی , طراحی و صفحه آرایی , خدمات مجالس ماه رخ , اجاره کولر گازی , خدمات تزیینات سفره عقد , خدمات مجالس عروسی نامزدی و تولد ارزان , کنترلر دما مولتی ورودی خروجی هانیانگ HANYOUNG UX , میکرو سوئیچ تیغه ای قرقره دارمتوسط هانیانگ با کد HY RB , میکرو سوئیچ تیغه ای قرقره دار بلند هانیانگ با کد HY RC , میکروسوئیچ تیپ کوچک فشاری ساده نازک طول متوسط هانیانگ مدل HANYOUNG HY PD , خرید اینورتر زیمنس مدل slBBUV , خرید نشت یاب گاز امپروب آمریکا مدل AMPROBE GSD , کالیبراتور مولتی فانکشن مدل Fluke Fluke , سیلندر پنوماتیک قطر متوسط مدل PNC شرکت Pars Pneumatic , خرید میکرو سوئیچ تیغه ای قرقره دار کوتاه هانیانگ با کدHY RA , حفاظ آهنی ساختمان , خریدار ضایعات الکترونیکی ضایعات مانیتور , کارخانه قالیشویی تهران شهر , باربری وطن نجف آباد , فروش کتاب مدیریت رستوران , خدمات کار در ارتفاع بدون داربست به روش راپل , پیشرفته ترین تیرچه در کشور , با خرید دیتا تبلیغات خود را هدفمند کنید , خرید بانک شماره موبایل پزشکان زیبایی بینی , ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند و گسترده , فروش مانومتر رگلاتور گاز گیج رگولاتور هریس استیل برنجی , خرید و فروش انواع ضایعات شیشه خرید و فروش انواع خرده شیشه , استخدام تعمیرکار موبایل و لپ تاپ , استخدام تعمیرکار لپ تاپ و موبایل , فروش دستگاه تولید تیرچه پیش تنیده , فروش انواع گل منبت چوبی ام دی اف چوب مصنوعی , فروش سدیم نیترات , فروش کربنات سدیم , فروش ویژه تجهیزات اورجینال لگراند , فروش ویژه رک های پایا سیستم , پچ کوردهای شبکه هلوکیبل آلمان , فروش ویژه انواع کابل شبکه هلوکیبل , آلما شبکه تنها نماینده رسمی سیمانتک در ایران , ویزا شینگن ۱۰۰٪ تضمینی , شکستن مرزهای تبلیغ با ماهان گستر طاها , فروش کفپوش اپوکسی در یزد , فروش گندم , انواع پشم سنگ پتویی از کجا پشم سنگ پتویی بخریم , فروش مواد اولیه شیمیایی پلیمری و شوینده بهداشتی , فروش اپارتمان نوساز تهران , درب اتوماتیک , درب شیشه ای اتوماتیک , کرکره برقی , پانسیون ورزشی بتیس , آموزش صفحه آرایی کتاب و مجله , فروش ویژه تیرچه پیش تنیده , متر باغ ویلا در ملارد , پوشاک جی بیست , فروش و صادرات ساندویچ پانل دلیجان , پرستاری تخصصی از سالمند در منزل با سرویس های ویژه و تضمینی , پرسابقه ترین موسسه مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل با خدمات تخصصی و تضمینی , اعزام مراقب و مادریار حرفه ای و متخصص برای نوزاد و کودک در منزل , مراقبت و نگهداری تخصصی و تضمینی از سالمند در منزل با معتبرترین موسسه , خدمات حرفه ای و فوق تخصصی مراقبت از بیمار در منزل باتضمین , بزرگترین و معتبرترین موسسه مراقبت تخصصی از کودک در منزل با سرویس ویژه , مراقبت و نگهداری حرفه ای و تضمینی از سالمند در منزل با پرسنل مجرب و مطمئن , برترین خدمات تخصصی و تضمینی نگهداری از بیمار در منزل با گواهینامه های بین المللی , ارائه دهنده خدمات خصوصی نوزاد و کودک در منزل با سرویس های تخصصی و تضمینی , نگهداری حرفه ای و مراقبت تخصصی از سالمند در منزل با تضمین , مراقبت و نگهداری تخصصی و تضمینی از بیمار در منزل با پرسنل حرفه ای و مطمئن , بینظیرترین خدمات تخصصی و تضمینی مراقبت از سالمند درمنزل , بهترین خدمات تخصصی و تضمینی مراقبت از بیمار در منزل VIP , فروش عایق بام سفید یا عیق سفید بام در یزد , نگهداری حرفه ای و مراقبت تخصصی از نوزاد و کودک در منزل با تضمین , ارائه خدمات تخصصی و تضمینی مراقبت از سالمند در منزل VIP , اعزام مراقب و نگهداری حرفه ای از بیمار شما در منزل با سرویس های ویژه , بزرگترین و قویترین موسسه مراقبت تخصصی و تضمینی از کودک در منزل با پرسنل حرفه ای , ارائه بهترین خدمات تخصصی و تضمینی مراقبت از سالمند در منزل VIP , ممتازترین موسسه مراقبت و نگهداری از بیماربا خدمات تخصصی و تضمینی , خدمات تخصصی و تضمینی مراقبت از کودک و نوزاد در منزل با سرویس ویژه , بهترین خدمات تخصصی و تضمینی نگهداری از سالمند با معتبرترین موسسه , بزرگترین و مدرنترین موسسه مراقبت و نگهداری تخصصی و تضمینی از بیمار در منزل , برترین خدمات تخصصی و تضمینی مراقبت از سالمند در منزل VIP , بزرگترین و معتبرترین موسسه مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل با پرسنل حرفه ای , معتبرترین موسسه مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل با خدمات تخصصی و تضمینی , برترین و پرسابقه ترین موسسه ارائه خدمات تخصصی و تضمینی کودک در منزل , فروش اپارتمان نوساز قیطریه , درب سردخانه , ارائه خدمات تخصصی و تضمینی نوزاد و کودک در منزل با سرویس ویژه , اعزام همدم و مونس حرفه ای و مطمئن برای نگهداری از سالمند در منزل با تضمین , برترین و پرسابقه ترین موسسه ارائه خدمات تخصصی و تضمینی بیمار در منزل , مراقبت تخصصی از بیمار در بیمارستان با سرویس های ویژه و تضمینی , خدمات کودک و نوزاد در منزل با سرویسهای تخصصی و تضمینی , نگهداری و مراقبت تخصصی از سالمند در منزل با سرویسهای ویژه و تضمینی , مراقبت و نگهداری تخصصی از بیمار در منزل با پرسنل مجرب و مطمئن و سرویسهای ویژه , نگهداری حرفه ای و مراقبت تخصصی از بیمار در بیمارستان با تضمین , همیاری و مراقبت تخصصی از کودک و نوزاد در منزل با سرویس های ویژه , مراقبت و نگهداری ویژه و تضمینی از سالمند در منزل با پرسنل حرفه ای و مطمئن , حرفه ای ترین تیم تخصصی مراقبت و نگهداری از بیماردرمنزل با خدمات ویژه و تضمینی , مراقبت و نگهداری تخصصی و تضمینی از بیمار در بیمارستان با پرسنل مجرب و مطمئن , بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه ارائه خدمات تخصصی و تضمینی سالمند در منزل , نگهداری حرفه ای و مراقبت تخصصی از بیمار در منزل با تضمین , اعزام مراقب حرفه ای و مطمئن برای بیمار در بیمارستان با تضمین , خدمات حرفه ای و فوق تخصصی مراقبت از کودک و نوزاد در منزل با تضمین , مراقبت و نگهداری تخصصی و تضمینی از سالمند درمنزل با گواهینامه های بین المللی , مراقبت و نگهداری تخصصی و تضمینی از بیمار در منزل , حرفه ای ترین تیم تخصصی مراقبت و نگهداری از بیمار در بیمارستان , مبل راحتی مدل تانی , لوله کاروگیت میلیمتر , لوله کاروگیت میلیمتر , لوله کاروگیت میلیمتر , لوله کاروگیت میلیمتر , خرید بانک شماره با اسم مشاغل , لوله کاروگیت , لوله کاروگیت میلیمتر , تیرچه پیشتنیده ایرانیان آتی بام , لوله کاروگیت , درب سردخانه , تولید پالت های پلاستیکی سطح صاف , تولید پالت پلاستیکی یکبار مصرف , پالت های پلاستیکی کد p , پالت کیلویی پالت دو رو , پالت پلاستیکی مشبک , پالت پلاستیکی سطح شیار دار , وزنه چدنی کالیبراسیون , قیمت مشخصات و خرید انواع پشم سنگ از تولید کننده , فروش دفتر تحریر , آموزش چرم دوزی دستی سراجی سنتی , رهن و اجاره اپارتمان محدوده قیطریه تهران , تیرچه استاندارد با دهانه بالا , عمل جراحی بینی , دیگ بخار , آموزش خاتم کاری , آموزش نقاشی و طراحی , تولید انواع مبلمان , خرید و فروش ضایعات پلاستیک و کندری , خرید و فروش انواع ضایعات مواد پلاستیک زنده و آسیابی , خریدار ضایعات پلاستیک خرید و فروش ضایعات زنده بار , شب اقامت در شیراز , یونولیت سقفی قالب پلاستیکی جایگزین یونولیت , دبی روزه ویژه اردیبهشت به بعد , باکو روزه ویژه اردیبهشت به بعد , ارمنستان روزه ویژه اردیبهشت به بعد , تور باکو مسابقات فرمول یک رفت اردیبهشت , تورڪیش هتل ارم با شام ویژه اردیبهشت , تور کیش اردیبهشت روزه , تور مشهد اردیبهشت , تور بانکوک , فروش عمده و خرده کارتن خالی , ساخت انواع درب های اکاردئونی , تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی , تولید کننده درب فرفورژه , دانلود آهنگ جدید , تراشکاری و سوراخکاری عمیق , خرید فروش ضایعات پشم سرامیک , تور کانادا , تور قشم فروردین , هتل سی نور مشهد ویژه فروردین , مرکز تبدیل گیربکس های دنده ای به اتوماتیک , آنتالیا ۲۳فروردین , کوش آداسی ۲۳ فروردین , تایلند ۴ اردیبهشت , مالزی ۱۶اردیبهشت , تور تفلیس ۲۳فروردین , انواع آیفون تصویری و صوتی , فروش و نصب سیستم های اعلام حریق و اطفا حریق , نصب و فروش دزدگیر اماکن , نصب و فروش دوربین مداربسته , ️آفر ویژه تور استانبول yuvum هتل ستاره , استانبول فروردین , کیش فروردین , ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات گریم داماد , لوله کاروگیت میلیمتر , لوله کاروگیت میلیمتر , سفتی باکس چیست , قیمت تجهیزات پزشکی , سیفتی باکس مقوایی , تولید کننده سیفتی باکس , سیفتی باکس , هواساز ها بر اساس مکانیزم سرمایش و گرمایش , نمایندگی لیفتراک کوماتسو , فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک های تویوتا کوماتسو , لیفتراک مانی فروشنده و وارد کننده لیفتراکهای کوماتسو , لیفتراک مانی , سطل پلاستیکی کیلویی , تولید سطل پلاستیکی کیلویی , تولید کننده سطل پلاستیکی کیلویی , فروش و نصب کرکره برقی , سیستم ها حفاظتی بهنام کالا , تولید دبه پلاستیکی دو خط کیلویی , تولید دبه پلاستیکی کیلویی , تولید دبه پلاستیکی کیلویی , دستگاه بسته بندی لازانیا , دستگاه بسته بندی ماسک , دستگاه بسته بندی بستنی , دستگاه بسته بندی باقلوا , دستگاه بسته بندی باند پزشکی , دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف , چسب برق خاورمیانه , تجهیزات توانبخشی , فروش سفره یکبار مصرف , قیر نفوذی , فروش گیلسونایت , منواتیلن گلایکول , فروش آلومینیوم سولفات , فروش کروم , فروش تولوئن , فروش فروسلیس , انواع حفاظ شاخ گوزنی با بهترین متریال , تولید حفاظ بوته ای طبق سفارش مشتری , جراحی لگن و زانو , بهترین بانک اطلاعاتی آموزشگاه های کشور , تبلیغ در فیلمهای آموزش طراحی وبسایت , آبمیوه گیر خانگی و صنعتی و روغنگیر نادی , قیمت مشخصات و خرید پشم سنگ تخته ای فنوپانل Compressed Board Insulation , فروش ویژه فرش دستباف , خرید و فروش فرش دستباف نو و دست دوم , تبلیغات بنری , با این اوضاع گرونی هنوزهم میشه تبلیغات ارزون کرد , تولید و فروش انواع شیلنگ , تولید شیلنگ به سفارش شما , کارخانه تولید شیلنگ های تک و چند لایه , شاسی سیار دیزل ژنراتور , دیزل ژنراتور , فروش فرش های دستباف و تابلو فرش , رونمایی از محصولات جدید نمک صنعتی و نمک خوراکی شرکت نمک پاینده , گروه مرکزی نمک پاینده رقیبی تازه نفس در نمک و محصولات نمک در پایتخت نمکی ارایه کرد , تولید وفروش جدید نمک صنعتی درکارخانه نمک آغاز شد , ساخت اتاق نمک برای اولین بار بدون هزینه نصب , تعمیر رگلاتور تعمیر مانومتر تست رگلاتور , روبان و گردن آویز , تولید پرچم , هدایای تبلیغاتی , چاپ پرچم , دستگاه بسته بندی پودری , طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل , دستگاه بسته بندی دو توزین , دستگاه بسته بندی چهار توزین , فروش انواع گیت های فروشگاهی , تولید کننده حفاظ روی دیواری , خرید اینترنتی لباس استوک , تکنسین دندانساز , متحرک کار ماهر , تولید و چاپ انواع نایلون و نایلکس , تولید کننده کیسه زباله , تولید و فروش کلی و جزئی نایلکس رکابی , نرم افزار ارسال اتوماتیک آگهی به سایتها , بانک شماره موبایل مشاغل کشور , تولید کننده چیلر , هواساز جهت تهویه مطبوع , فروش لباس مجلسی , آتلیه کودک امیر , سیستم های اعلام و اطفاء حریق پیشرفته , سیستم های اطفاء حریق پیشرفته با آب و فوم , بوسترپمپ های آتش نشانی و آبرسانی , سیستم های اعلام و اطفاء حریق پیشرفته اتوماتیک FM CO , طراحی وساخت بوسترپمپهای استیشن پمپ آبرسانی و آتشنشانی مطابق با استاندارد NFPA , سیستم های اعلام حریق متعارف کانونشنال و آدرسپذیر , مشاور طراح و مجری سیستم های اعلام و اطفاء حریق , نرم افزار مطب دندانپزشکی , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , برج خنک کننده تن تبرید , فروش لباس بچگانه , کابین عقب اتاق عقب وانت و انواع خودروهای باری , تعمیر و سرویس چراغ led , برج خنک کننده تن تبرید , لوله پلی اتیلن , لوله کاروگیت , لوله کاروگیت , مخازن پلی اتیلن دفنی , مخزن دوجداره پلی اتیلن , چربیگیر فایبر گلاس هلدینگ برتر , منهول هلدینگ برتر , منهول پلی اتیلن , دندانساز متحرک کار , دندانساز , باربری شریف بار , خرید کناف از نوین ساخت ,